Zaleś zdemolował rywala na TOTALbet Punchdown 5! Musieli znosić Tiagao ze sceny [WIDEO]

2021-10-22 20:15
Dawid Zaleś Zalewski
Autor: Instagram / PunchDown Dawid "Zaleś" Zalewski

Dawid "Zaleś" Zalewski zapisał się złotymi zgłoskami na kartach polskiego slapfightingu, dwukrotnie wygrywając turniej TOTALbet Punchdown. Mistrz nie miał zamiaru składać broni i wziął udział w turnieju również na gali TOTALbet Punchdown 5, gdzie już w pierwszej walce zdemolował swojego rywala, którym był Tiago "Tiagao" Cardoso. Ochroniarze musieli znosić Brazylijczyka ze sceny.

Gala TOTALbet Punchdown już od pierwszych pojedynków dostarczyła widzom wiele emocji, a wiele z nich kończyło się przed czasem poprzez nokaut. Fani walk na liście mogli mieć nadzieję, że również walka z udziałem Dawida "Zalesia" Zalewskiego skończy się właśnie w ten sposób i z pewnością się nie zawiedli. Naprzeciwko dwukrotnego mistrza TOTALbet Punchdown stanął Tiago "Tiagao" Cardoso, ale o ile był w stanie wejść na scenę o własnych siłach, to w zejściu pomagali mu już ochroniarze. Po pierwszym uderzeniu "Zalesia", asekurujący Brazylijczyka mężczyźni musieli łapać "Tiagao", a po drugim nie tylko położyli go na podłodze, ale również musieli znieść Brazylijczyka, który nie odzyskał przytomności na tyle, aby zejść o własnych siłach. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze