Mariusz Wach

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Mariusz Wach

Ciężka przeprawa przed Polakiem

Zaskakująca walka Mariusza Wacha! Polaka przetestuje silny jak tur medalista olimpijski

2023-05-18 15:18

Mariusz Wach miał wrócić na ring 3 czerwca w Kątach Wrocławskich, a jego rywalem miał być Jakub Sosiński. Do tego pojedynku jednak nie dojdzie. Powód? Polak otrzymał właśnie ciekawą propozycję z Anglii i bez chwili zawahania z niej skorzystał. Ostatecznie Wach skrzyżuje rękawice z utalentowanym Brytyjczykiem.

Wach po trzech porażkach z rzędu miał wrócić na ring z łatwiejszym rywalem, wygrać bez większego kłopotu i wyczekiwać kolejnych ciekawych ofert z zagranicy. Ostatecznie nie będzie łatwiejszej przeprawy - już 16 czerwca przeciwnikiem Polaka będzie niepokonany na zawodowych ringach Frazer Clarke.

Wach - Clarke 16 czerwca na gali w Londynie

Clarke to brązowy medalista w wadze super ciężkiej ostatnich igrzysk w Tokio. Na zawodowych ringach ten silny jak tur pięściarz stoczył dotychczas sześć pojedynków, z których pięć wygrał przed czasem. Jedynym, który wytrzymał z nim pełen dystans, był w listopadzie zeszłego roku Kamil Sokołowski. Pojedynek na gali w Londynie zakontraktowano na osiem rund - Wach chciał więcej, ale obóz Clarke'a był w tej kwestii nieugięty. Wach od kilkunastu dni jest w mocnym treningu i jak zwykle formę szlifuje w Dzierżoniowie pod okiem Piotra Wilczewskiego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze