ZNAMY rywala Adamka?! Razem mają 96 lat...

2021-01-22 20:39 RaMa
Tomasz Adamek i Przemysław Saleta
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Tomasz Adamek i Przemysław Saleta

O tym, że Tomasz Adamek wraca, mówił sam zainteresowany już w kilku wywiadach. Na ringu mamy go zobaczyć 18 czerwca, a jego rywalem ma być podobno... Przemysław Saleta.

Adamek po raz ostatni na ringu zaprezentował się w październiku 2018 roku. Przegrał z Jarrellem Millerem, który później zaliczył poważna dopingową wpadkę. Zresztą nie jedną.

Brodnicka przegrała w sądzie z Piątkowską. SUROWY wyrok! [TYLKO U NAS]

Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych ma jednak ochotę na kolejny powrót między liny. W akcji mamy go zobaczyć 18 czerwca na gali z cyklu Polsat Boxing Night. Wśród rywali wymienia się kilka nazwisk, ale wiele wskazuje na to, że Adamek ponownie skrzyżuje rękawice z Saletą.

Panowie mierzyli się w 2015 roku i już wtedy wiele osób niezbyt przychylnie podchodziło do tego pojedynku. Po sześciu latach być może Adamek i Saleta znów razem wyjdą do ringu.

- Ja bardzo chętnie bym zawalczył. Prawdziwy sport już za mną, natomiast w świecie pojawiła się moda na walki bokserów, którzy najlepsze pojedynki mają za sobą, więc nie mam nic przeciwko - powiedział 52-letni Saleta w programie "Koloseum" na Polsacie Sport.

Tak karmią "Diablo" w więzieniu. Zobacz menu byłego mistrza świata [TYLKO U NAS]

Andrzej Kostyra - Tomasz Adamek
Najnowsze