Tak karmią "Diablo" w więzieniu. Zobacz menu byłego mistrza świata [TYLKO U NAS]

2021-01-21 11:57 RaMa
Krzysztof Włodarczyk
Autor: fot. Jan Ciosek/Super Express Krzysztof Włodarczyk

Krzysztof Włodarczyk 8 stycznia stawił się w areszcie na warszawskim Służewcu, gdzie ma odsiedzieć pięć miesięcy za złamanie sądowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi. Były mistrz świata za kratami spisuje się wzorowo, dużo czyta i trenuje. Wiemy też jak karmią pięściarza.

- W więzieniu nie ma warunków do trenowania. Może robić pompki, przysiady, ale to wszystko. Do tego dieta - nie jest to przecież lokal, w którym dają dobrze zjeść. Musi to Krzysiek przetrzymać. Trzymam kciuki, by wrócił na odpowiednie tory - powiedział "Super Expressowi" Paweł Skrzecz, wicemistrz olimpijski oraz medalista MŚ i ME.

Szpilka MOCNO o słowach Różańskiego. "Co on pier****?!"

W rzeczywistości aż tak źle z tym jedzeniem nie jest. Włodarczyk, tak jak i pozostali osadzeni, może liczyć na trzy posiłki dziennie. "Super Express" dotarł do czwartkowego (21 stycznia) menu we wspomnianym na wstępie areszcie. Śniadanie i kolacja na kolana nie powalają, ale obiad jak z dobrego baru mlecznego. Ale zacznijmy od początku.

Na śniadanie Włodarczyk mógł się napić herbaty oraz kawy, a do tego zaserwowano mu chleb, margarynę oraz 100 gramów konserwy mięsnej. Jak dla zawodowego pięściarza niewiele, jednak obiad prezentuje się już znacznie lepiej. Na pierwsze zupa ogórkowa, a na drugie fasolka po bretońsku z mięsem i gotowanymi ziemniakami z koperkami (do picia herbata). Z kolei kolacja, podobnie jak śniadanie, skromniejsza. Ponownie herbata oraz chleb, margaryna i pasztet.

Mateusz Borek dla "SE" o "Diablo": zawsze miał skłonność przyciągania problemów [WYWIAD]

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!

Włodarczyk rywalizuje w wadze junior ciężkiej, której limit wynosi 90,7 kg. Przygotowując się do walk "Diablo" zazwyczaj ważył w okolicach 100 kg więc na więziennej diecie raczej problemów z wagą mieć nie będzie.

- Krzysiek codziennie rozmawia z najbliższymi, ukochaną, raz porozmawiał także ze mną. Mentalnie jest wszystko w porządku. Pogodził się z karą i grzecznie odsiaduje wyrok. Powiedział mi, że mu się tam strasznie nudzi, ale dużo czyta, trenuje, ma także czas na przemyślenia. Mówił mi także, że wciąż marzą mu się wielkie walki i zrobimy wszystko, by po wyjściu dostał fajny pojedynek - powiedział nam Andrzej Wasilewski, promotor "Diablo".

Promotor Krzysztofa Włodarczyka: Diablo unika innych więźniów. Tylko w SE!

MENU KRZYSZTOFA WŁODARCZYKA W WIĘZIENIU (z dnia 21 stycznia)

Śniadanie: herbata, kawa, chleb, margaryna, 100 gramów konserwy mięsnej

Obiad: herbata, zupa ogórkowa, fasolka po bretońsku z mięsem, ziemniaki gotowane z koperkiem

Kolacja: herbata, chleb, margaryna, pasztet

Wataha Wilka hartuje się w Tatrach. Znany trener jak Dziadek Mróz [ZDJĘCIA]

WŚCIEKŁY Łukasz Różański po obiciu BUMA: Następny SZPILKA?
Najnowsze