Mariola Gołota, Andrzej Gołota

i

Autor: SE Mariola Gołota, Andrzej Gołota

Żona Andrzeja Gołoty podjęła bolesną decyzję. Pięściarz nie był przekonany, ogromny dylemat

2021-11-15 9:47

Andrzej Gołota przed laty zachwycał wszystkich polskich fanów sportów walki swoimi kolejnymi pojedynkami, toczonymi głównie za oceanem. Teraz, długo po zakończeniu kariery, życie pięściarza wygląda zupełnie inaczej. Niektórymi z wydarzeń wraz z fanami dzieli się jego żona Mariola. Tak też postąpiła jakiś czas temu, gdy małżeństwo borykało się z poważnym dylematem. Sprawdź, jakim!

Walki Andrzeja Gołoty z całą pewnością zapisały się w sercach wszystkich fanów polskich sportów walki. Pięściarz długo rywalizował na najwyższym światowym poziomie, a jego sympatycy wcale nie przejmowali się tym, że trzeba było wstawać w samym środku nocy, aby kibicować ulubionemu sportowcowi. Jak jednak wiadomo, wszystko jednak kiedyś się kończy i tak też oczywiście było z karierą sportową "Andrew". Po wielu stoczonych pojedynkach, z czasem pięściarz powiedział po prostu "pas".

Galeria poniżej: Andrzej Gołota o... ojcu Marcina Gortata - ZDJĘCIA

Jak jednak się można domyślić, dla sportowca pokroju Andrzeja Gołoty taka decyzja wcale nie oznaczała ostatecznego braku ofert kolejnych walk. Przed dwoma laty "Andrew" - już jako weteran - otrzymał propozycję zmierzenia się w jednym z pojedynków. Jak jednak poinformowała w mediach społecznościowych żona pięściarza, oferta została odrzucona. Choć ze słów ukochanej Gołoty możemy wywnioskować, że spora była w tym jej zasługa, skoro "Andrzej z nieco mieszanymi uczuciami" przystał na taki rozwój wypadków.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Najman zrzucił koszulkę i z gołą klatą chwali się gnatem. Ale się błyszczy

Andrzej Gołota już niejednokrotnie wykluczał swoje powroty na ring nawet w kwestii walk pokazowych. Nie jest tajemnicą, że żona "Andrew" nie jest zwolenniczką ponownego ujrzenia swojego męża w walce, właśnie z uwagi na troskę o jego zdrowie i konieczność dbania o nie po wielu latach spędzonych w zawodowym sporocie i wszelkich obciążeń z tym związanych. Wszyscy fani pięściarza, którzy raz jeszcze chcieliby go ujrzeć w akcji, tę decyzję muszą uszanować.

Sonda
Czy chciałbyś obejrzeć jeszcze jedną walkę Gołoty?
121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra
Najnowsze