Hugh League 3

i

Autor: instagram.com/highleague

60 proc. biletów na HIGH League 3 wyprzedane! PPV już dostępne

2022-05-11 9:57

4 czerwca w ERGO ARENIE dojdzie do kolejnej wielkiej gali Malika Montany. Na HIGH League 3 wyprzedano już 60 proc. biletów! Wejściówki dostępne na Eventim.pl. PPV już w sprzedaży na HighLive.TV.

Podczas pierwszej i drugiej edycji HIGH League wydarzenia na żywo w ERGO ARENIE i TAURON Arenie Kraków oglądał komplet widzów. Wszystko wskazuje na to, że również podczas trzeciej gali w hali zlokalizowanej na pograniczu Gdańska i Sopotu zasiądzie blisko dziesięć tysięcy widzów!

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel. Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. W klatce nie czeka na niego łatwe zadanie. Jego rywal, jeden z najsłynniejszych polskich influencerów, wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League.

Tarzan po zadymie na konferencji przed High League 3

W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert "Robur WK" Orzechowski i Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela "Lil Masti" Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową. Kolejny konflikt w klatce wyjaśnią też Denis "Bad Boy" Załęcki i Mateusz "Don Diego" Kubiszyn.

Bilety w cenie od 99 zł są dostępne w serwisie Eventim.pl. Nie zwlekaj z zakupem i kup bilet już dzisiaj. Nie może Cię tam zabraknąć! HIGH League 3 to osiem niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV - w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

KARTA WALK HIGH LEAGUE 3:

  • Alberto Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert "Robur WK" Orzechowski vs Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika
  • Boks birmański: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Zusje Astafiewa
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
  • Ewa "Kleo" Brodnicka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs Alan "Alan Człowieku" Godziński
  • Mateusz "Tarzan" Leśniak vs Paweł "Scarface" Bomba
Sonda
Kto wygra?
Najnowsze