ACA 108: Łukasz Kopera kolejnym polskim zawodnikiem na gali

2020-02-25 11:39 MC, Materiały prasowe
Łukasz Kopera vs Duad Shaikhaev na ACA 108
Autor: Materiały prasowe Łukasz Kopera vs Duad Shaikhaev na ACA 108

W kwietniu Łukasz Kopera wejdzie do klatki ACA po raz drugi. Tym razem zawalczy w Warszawie. Jego rywalem będzie zapaśnik z Rosji Duad Shaikhaev.

Kopera zadebiutował w klatce ACA podczas zeszłorocznej gali organizacji w Łodzi. Przed swoją publicznością poddał Łukasza Rajewskiego i dopisał dziewiąte zwycięstwo do swojego zawodowego rekordu. Tym razem łodzianin zawalczy w Warszawie. Ostatnie tygodnie spędził na treningach w USA, ale już w środę wraca do kraju. Jego rywalem podczas kwietniowej gali ACA 108 będzie Rosjanin Shaikhaev.

To będzie równy pojedynek wojowników wywodzących się ze sportów chwytanych. Czy wsparcie fanów, którzy w social mediach organizacji mocno domagali się walki Kopery podczas gali ACA w Warszawie przyniesie mu kolejne zwycięstwo?

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie. W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka z Dagestańczykiem Salimgireyem Rasulovem. Emocji nie zabraknie też podczas polsko-polskiego starcia Piotra Strusa z Rafałem Haratykiem.

Najnowsze