ACA 108: Kamil Oniszczuk zmierzy się na Torwarze z doświadczonym Litwinem

2020-02-13 15:05 MC
Kamil Oniszczuk i Mindaugas Verzbickas
Autor: Materiały prasowe Kamil Oniszczuk i Mindaugas Verzbickas

Niepokonany Kamil Oniszczuk, który na początku roku podpisał kontrakt z ACA, powróci do klatki 24 kwietnia na gali w Warszawie. Jego rywalem będzie Litwin Mindaugas Verzbickas.

Oniszczuk to niepokonany zawodnik kategorii półśredniej. Wojownik z klubu Ankos MMA Poznań ma na swoim koncie siedem walk zawodowych. Teraz wraca po przerwie, ostatni pojedynek stoczył w styczniu 2019 roku. Walka z Verzbickasem będzie dla niego największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze.

Verzbickas to doświadczony zawodnik z Litwy, znany już polskim fanom organizacji. Na gali ACB 63 pokonał Kamila Gniadka, natomiast podczas FEN 10 poddał Pawła Kiełka. Verzbickas krzyżował też rękawice z Andrzejemem Grzebykiem i Kamilem Szymuszowskim, przegrywając wspomniane pojedynki decyzją sędziów.

Gala ACA 108 będzie dziewiątą galą organizacji w Polsce. W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka z Dagestańczykiem Salimgireyem Rasulovem. Do klatki wejdzie też Piotr Strus. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie.