Tomasz Adamek, Mamed Khalidov

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Tomasz Adamek, Mamed Khalidov

XTB KSW: Epic

Adamek – Khalidov PPV Adamek – Khalidov na KSW: Epic gdzie oglądać? Adamek – Khalidov jak wykupić PPV? Adamek – Khalidov PPV gdzie kupić dostęp? KSW Epic gdzie walki za darmo?

2024-02-23 19:19

Adamek – Khalidov PPV Adamek – Khalidov na KSW: Epic gdzie oglądać? Adamek – Khalidov ile kosztuje PPV? Adamek – Khalidov PPV gdzie kupić dostęp? Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, odbędzie się wielka gala XTB KSW: Epic, na której dojdzie do walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Jednak gala ta nie będzie dostępna tak jak pozostałe na platformie Viaplay. Sprawdź, gdzie wykupić dostęp do gali XTB KSW: Epic. Adamek – Khalidov PPV.

Adamek – Khalidov PPV Adamek – Khalidov gdzie oglądać?

Studio na żywo przed galą XTB KSW: Epic na żywo na kanale Koloseum na YT oraz na FB Super Express Sport oraz Super Express. Po studiu dwie darmowe walki. Zapraszamy od 17:30! KLIKNIJ TUTAJ!

Długo wyczekiwana gala XTB KSW: Epic odbędzie się już lada moment! Choć dojdzie na niej do wielu emocjonujących pojedynków, takich jak Ivan Erslan – Bogdan Gnidko czy Phil de Fries – Josh Barnett, to i tak wszyscy kibice czekają przede wszystkim na najważniejsze wydarzenie tego wieczoru, czyli bokserskie starcie Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Wydarzenie to budzi wiele emocji, choć istnieją uzasadnione obawy, że Mamed Khalidov nie będzie miał większych szans zagrozić byłemu mistrzowi świata w boksie w dwóch kategoriach i pretendentowi w kolejnej.

Adamek – Khalidov ile kosztuje PPV? Adamek – Khalidov PPV gdzie kupić dostęp?

Mimo to na takie wydarzenie czeka wielu fanów sportów walki w Polsce i z pewnością Mamed Khalidov zrobi wszystko, by zaskoczyć swojego oponenta. Jego jedynym atutem pod względem sprzętu, zasad czy warunków walki będzie fakt, że będzie toczyła się ona w klatce, a nie w ringu, więc Adamkowi trudniej będzie zamknąć swojego oponenta. Poza tym wszystkie zasady przemawiają za bokserem – nawet rękawice będą standardowe, gdzie eksperci podkreślają, że walka w małych rękawicach zwiększałaby szanse Khalidova.

Gala XTB KSW: Epic, na której dojdzie do walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem, odbędzie się w sobotę 24 lutego. Wydarzenie dostępne będzie jedynie w usłudze PPV. Transmisję można wykupić w TYM MIEJSCU. WYSTARCZY KLIKNĄĆ! Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. A od godziny 17:30 zapraszamy do studia na kanał Koloseum oraz profil Facebook'owy Super Express Sport!

Najnowsze