Adrian Cios BEZPARDONOWO uderzył w Wardęgę! Gwiazdor gali Najmana OSTRO go podsumował, padły MOCNE słowa [TYLKO U NAS]

2021-02-26 12:44 ŁOLI tumm
Adrian Cios i Sylwester Wardęga
Autor: Instagram/ adrian_cios, sawardega_wataha Adrian Cios i Sylwester Wardęga

Adrian Cios, na co dzień trener personalny oraz gwiazdor nowego programu "Wild Life" był również jednym z bohaterów pożegnalnej gali Marcina Najmana podczas MMA-VIP. W swoim ostatnim wywiadzie w programie "Gwiazdy bez maski" zawodnik podzielił się nie tylko swoimi przemyśleniami na temat gali i sportów walki, ale również zahaczył o Sylwestra Wardęgę, który przygotowuje się do swojej walki na FAME MMA 9 z Kacprem Blonskym. Trener personalny nie gryzł się w język.

Adrian Cios może pochwalić się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Ostatnio trener personalny oraz gwiazdor nowego reality-show "Wild Life" dał się poznać również fanom sportów walki, występując na pożegnalnej gali Marcina Najmana MMA-VIP, która odbyła się 13 lutego. Emocje po jego starciu z Tomaszem "Fit Dzikiem" Łomnickim opadły, a zawodnik doszedł do siebie po wyczerpującym, trzyrundowym pojedynku i postanowił zawitać do programu Moniki Tumińskiej "Gwiazdy bez maski" Super Expressu. Trener personalny opowiedział w wywiadzie przede wszystkim o stanie swojego zdrowia oraz o tym, jak wyglądają zarobki na gali Najmana. W międzyczasie podzielił się również swoim zdaniem na temat Sylwestra Wardęgi i nie gryzł się przy tym w język. Szczegóły znajdzie w naszej galerii zdjęć poniżej! 

CZYTAJ TAKŻE: Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje z zazdrości!

Z wypowiedzi Adriana Ciosa nietrudno wywnioskować, że nie przepada za YouTuberem oraz nowym gwiazdorem federacji FAME MMA. Wardęga już 6 marca zmierzy się w klatce z Kacprem Blonskym na dziewiątek gali organizowanej przez freak-fightową federację, jednak wcześniej będzie się musiał zmierzyć krytyką pod swoim adresem ze strony Ciosa. 

Sprawdź: Luis Suarez ZNOWU to zrobił! Przez to zachowanie doszło do ZADYMY, kamery WSZYSTKO nagrały [WIDEO]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze