Alan Kwieciński

i

Autor: Instagram/alan.kwiecinski92 Alan Kwieciński

Konflikt wrze

Alan Kwieciński bez ogródek o Pasternaku. Zawodnik FAME MMA się nie patyczkował. Padło mnóstwo wulgaryzmów

2023-09-21 12:14

Już 29 września odbędzie się druga edycja Fame Friday Arena 2. Na gali zobaczymy wiele ciekawych pojedynków, między innymi starcie Alana Kwiecińskiego z Dominikiem Zadorą. Panom, a szczególnie Kwiecińskiemu towarzyszy olbrzymi bagaż emocjonalny, jednak prawdopodobnie największe emocje wywołuje inny zawodnik, Michał „Wampir” Pasternak, którego postać często jest poruszana w programach i wywiadach.

W wywiadzie udzielonym dla Fansportu, Kwieciński kolejny raz ubliżył Pasternakowi. Zdecydował się użyć naprawdę mocnych słów. - C**j w d**ę takim zachowaniom i tak dalej, bo dla mnie to jest pała zwykła i tyle. Naprawdę, on mówi do mnie, że jest wzruszony naszą historią i tak dalej, że on się bije z kolegami, w takim razie jest parówą zwykłą jak się bije z kolegami, czyli jest sprzedajną k***ą zwykłą i takiemu tylko można podać - wypalił Alanik.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Na kontrę ze strony dziennikarza, że zna wielu profesjonalnych zawodników, którzy bili się z kolegami, Kwieciński odpowiedział. - Można, można, ale to nie tak, że nagminnie się bijesz z kolegami (…), jeśli on mówi, że bił się z kolegami i niejedną walkę stoczył z kolegą, to jest to c*****e zachowanie - powiedział.

Na koniec Kwieciński wrócił do tematu Zadory i zapowiedział, że zostawił sobie coś na konferencję. - W poniedziałek powiem jaki był jeszcze powód, nie mogę, jak to się mówi, wyłożyć wszystkiego na face to face. Ludzie niech mają ze sobą troszkę smaczku do poniedziałku - ocenił. Dodał również, że ta walka będzie największym wyzwaniem w jego karierze.

Szymon Kołecki napędza polskiego mistrza. "On zawsze dąży do celu"
Najnowsze