Artur Szpilka zmierzy się z Tomaszem Sararą na KSW?

i

Autor: Instagram/ tomasz_sarara, artur_szpilka Artur Szpilka zmierzy się z Tomaszem Sararą na KSW?

Artur Szpilka zawalczy w MMA?! Ambitne plany właściciela KSW, to byłby prawdziwy hit

2021-04-28 14:35

Przez lata swojego istnienia, federacja KSW wyrobiła sobie mocną pozycję na rynku, stając się nie tylko jedną z największych w Polsce, ale również w Europie organizacją MMA. Włodarze KSW stale chwalą się kolejnymi nabytkami, które wychodzą do oktagonu na galach pod ich szyldem. Podczas ostatniej gali KSW 60, federacja potwierdziła, że jej szeregi zasilił Tomasz Sarara. Teraz trwa szukanie dla niego rywala. Martin Lewandowski, jeden z włodarzy KSW zaproponował ciekawą kandydaturę. Szef federacji wskazał bowiem na… Artura Szpilkę.

Włodarze KSW robią wszystko, co przyciągnąć kolejnych widzów, proponując mu coraz to ciekawsze i spektakularne pojedynki na kolejnych galach organizowanych przez federację. Tylko podczas gali KSW 60, kibice mogli zobaczyć kilka świetnych walk, z czego kilka z nich zakończyło się nokautem. Podczas ostatniej, kwietniowej gali potwierdzona została również informacja, że do organizacji KSW dołączył kolejny zawodnik, którym jest Tomasz Sarara. Doświadczony pięściarz i kick-boxer będzie próbował teraz swoich sił w MMA, a włodarze federacji już zastanawiają się nad tym, z kim co zestawić. Jak się okazuje, Martin Lewandowski ma już pewien pomysł. - Jest nazwisko, które gdzieś tam w naszych rozmowach padło, czyli Gokhan Saki. Może nie na debiut, czy w pierwszych dwój lub trzech walkach, ale później chętnie bym cię z nim zestawił – wyznał jeden z włodarzy KSW w rozmowie z Tomaszem Sararą.

Szpilka powalczy w MMA?!

Ta kandydatura bardzo spodobała się Sararze, który przyznał przy okazji, że Saki jest jednym z jego ulubionych zawodników i chętnie wyszedłby z nim do oktagonu. Na tę chwilę pięściarz będzie musiał jednak poczekać, bo Holender wciąż ma ważny kontrakt z UFC. To sprawia, że włodarze muszą szukać dla Sarary innego partnera… i mają już jednego na oku. - Mamy Izu… zobaczymy też jak się potoczą rozmowy ze Szpilką i może to będzie on. Kto wie! Mamy tutaj dwa fajne nazwiska i fajnie byłoby was wspólnie zobaczyć – zdradził Lewandowski.

Marta Linkiewicz w ogromnych tarapatach! Kamila Wybrańczyk pochwaliła się swoją formą przed FAME MMA 10

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra

Pięściarz pójdzie w ślady narzeczonej?

Przyjęcie przez Artura Szpilkę walki z Tomaszem Sararą w KSW byłoby z pewnością wielkim hitem. Przy okazji pięściarz mógłby pójść w ślady swojej narzeczonej, Kamili Wybrańczyk. Kamiszka ma już za sobą debiut w federacji FAME MMA, gdzie w fenomenalnym stylu rozprawiła się z Zusje. Teraz narzeczona Szpilki przygotowuje się do swojego kolejnego starcia w freak-fightowej federacji. Już 15 maja zmierzy się ona z Martą Linkiewicz o pas mistrzowski FAME MMA.

Zegarek Conora McGregora kosztuje krocie! Jego cena zwala z nóg, gwiazdor UFC mógłby za to kupić mieszkanie

Sonda
Kto wygra - Łukasz Różański czy Artur Szpilka?
Najnowsze