Kamila Wybrańczyk chwali się formą przed walką z Martą Linkiewicz

i

Autor: Instagram/ linkimaster, kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk chwali się formą przed walką z Martą Linkiewicz

Marta Linkiewicz w ogromnych tarapatach! Kamila Wybrańczyk pochwaliła się swoją formą przed FAME MMA 10

2021-04-28 13:28

Gala FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią wiele emocjonujących pojedynków. Do tego grona zalicza się m.in. stracie Kamili Wybrańczyk z Martą Linkiewicz o pas mistrzowski kobiet federacji FAME MMA. Narzeczona Artura Szpilki z przytupem weszła do freak-fightowej federacji, w fenomenalny sposób pokonując Zusje. "Kamiszka" nie ma jednak zamiaru zwalniać tempa i teraz chwali się na Instagramie swoją formą. Dla Marty Linkiewicz może oznaczać to wielkie kłopoty.Marta Linkiewicz w ogromnych tarapatach! Kamila Wybrańczyk pochwaliła się swoją formą przed FAME MMA 10

Kamila Wybrańczyk w fenomenalny sposób rozpoczęła swoją przygodę z federację FAME MMA i pokonała Zusje zmuszając ją do poddania już w drugiej rundzie pojedynku. Narzeczona Artura Szpilki, która miała już podczas listopadowej gali FAME MMA 8 zmierzyć się z Martą Linkiewicz, teraz znów dostała swoją szasnę na starcie z influencerką. Panie zmierzą się bowiem o pas mistrzowski FAME MMA już podczas kolejnej gali. "Kamiszka" zdaje się być gotowa na to starcie, a swoją formą pochwaliła się na Instagramie. - Ju-jitsu zrobione... powiem Wam, że jest taka forma, że nawet się nie zmęczyłam - pochwaliła się na InstaStory Kamila Wybrańczyk - Jaram się bo naprawdę... wieczorem drugi trening i wszystko mi sprzyja. Gwiazdy mi sprzyjają! A tak naprawdę, to ciężko na to pracuję (śmiech). Oj będzie się działo piętnastego - zapowiada "Kamiszka". 

Kłopoty Marty Linkiewicz

Z niepokojem na formę Kamili Wybrańczyk może patrzeć przede wszystkim Marta Linkiewicz, która już za trzy tygodnie wejdzie z narzeczoną Artura Szpilki do oktagonu. Influencerka do tej pory stoczyła cztery pojedynki, w których zmierzyła się z Moniką Godlewską, Anielą Bogusz, Zusje oraz Moniką Rentel. Wygrała aż trzy z nich i musiała uznać wyższość jedynie Anieli "LilMasti" Bogusz. Żadna z jej dotychczasowych rywalek nie zdawała się jednak być tak dobrze przygotowana, jak właśnie Kamila Wybrańczyk. To może oznaczać, że 15 maja w klatce, Marta Linkiewicz będzie miała duże problemy. 

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra

Gala FAME MMA 10 KARTA WALK

Fani freak-fightu z pewnością już nie mogą doczekać się kolejnej, jubileuszowej gali FAME MMA 10, która odbędzie się w sobotę 15 maja. Oprócz walki o pas mistrzowski kobiet, pomiędzy Kamilą Wybrańczyk i Martą Linkiewicz, kibice będą mieli okazję zobaczyć kilka równie emocjonujących starć, a w walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman Parke. 

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke
  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Dawid "Ambro" Abmroziak vs Kamil "Hassi" Hassan
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Pająk vs Gamou Fall
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
Sonda
Fame MMA 10 - czy nie możesz się doczekać?
Najnowsze