Popek

i

Autor: SE Popek

Aż przeszły nas ciarki, gdy zobaczyliśmy, co wyczyniał na drodze Popek. Wielka prędkość i potężne ryzyko

2022-07-06 21:07

Popek przyzwyczaił już chyba wszystkich do swoich niecodziennych pomysłów. Tym razem jednak przeszedł samego siebie! Wojownik MMA i znany polski raper zaczął wyczyniać cuda na drodze. Jednak jechał nadzwyczajnym pojazdem. Popek skorzystał z trójkołowca, osiągając sporą prędkość. Sportowiec postanowił podzielić się wszystkim w internecie i w sieci ponownie zrobiło się bardzo głośno.

Popek to postać, bez której w polskim sporcie byłoby z pewnością nudno. Choć przez lata dawał się poznać przede wszystkim jako raper i idol młodzieży zainteresowanej tym rodzajem muzyki, to od ładnych kilku lat na dobre wziął się za sport. Jak przystało na twardziela, celebryta postanowił pójść drogą sportów walki. W MMA na początku nie odnosił wielkich sukcesów, ale z walki na walkę pokazywał się z lepszej strony. W ostatnich miesiącach, mimo przeciwności zdrowotnych, wziął się na dobre za ciężkie treningi. Jednak Popek nie byłby sobą, gdyby nie znajdował czasu na małe przyjemności. Niektóre z nich wiążą się jednak z ryzykiem, jak choćby jazda na trójkołowcu po ulicy.

Te obrazki chwytają za serce! Zawodnik bez nóg trenuje boks z zawodnikiem KSW, łzy same cisną się do oczu [WIDEO]

Popek robił cuda na ulicy

Właśnie na pojeździe tego typu możemy zobaczyć Popka na jednym z najnowszych nagrań opublikowanych na jego Instagramie. Wojownik MMA postanowił usiąść za kierownicą pojazdu o nietypowej konstrukcji. Na pierwszy rzut oka widać, że zabezpieczenia w nim są znacznie słabsze niż w klasycznym aucie lub motocyklu. Mimo tego, raper postanowił zaryzykować i rozpędził trójkołowca do imponującej prędkości.

To jednak nie wszystko. Popek nie mógł oprzeć się pokusie wykonania sztuczki. Po tym jak ruszył z dużą prędkością, wykonał mocny skręt kierownicą i na środku drogi zrobił piruet. Wielu w takiej sytuacji byłoby przerażonych, ale nie główny bohater krótkiego wideo. W swoim stylu cieszył się ze swojego osiągnięcia.

Grzegorz Szulakowski szczerze o zarobkach we freak-figtach. Ujawnia: "Za cztery walki..." | KOLOSEUM

Popek wywołał lawinę na Instagramie

Po raz kolejny materiał z udziałem Popka spotkał się z niezwykle gorącym przyjęciem na Instagramie. Przy filmie pojawiło się mnóstwo komentarzy i reakcji. Sam Popek dołączył krótki opis przy wideo, na którym widać również biegnącego obok pojazdu pieska. "PATRZ TERAZ - ZAKRĘCONY POPEK JEDZIE NA 3 KOŁACH" - czytamy na portalu społecznościowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze