Grzegorz Szuli Szulakowski

i

Autor: SUPER EXPRESS Grzegorz "Szuli" Szulakowski

Grzegorz Szulakowski szczerze o zarobkach we freak-figtach. Ujawnia: "Za cztery walki..." | KOLOSEUM

2022-07-06 14:58

Grzegorz "Szuli" Szulakowski (37 l.) wraca do klatki po 2,5 roku przerwy. Zawodnik znany z KSW zmierzy się z byłym mistrzem tej organizacji, Normanem Parkiem. - Nie idę do klatki tylko zarobić - mówi wprost o pojedynku z Irlandczykiem z Północy. Zdecydował się też na szczere wyznanie o pieniądzach we freak-fightach.

Grzegorz "Szuli" Szulakowski jest przekonany, że jest w stanie rozprawić się z Normanem Parkiem, który znakomicie odnalazł się w świecie freak-fightów, ale teraz czeka go naprawdę duże, sportowe wyzwanie. - Chcę wygrać z Normanem Parkiem i zostawię tam całe serducho, żeby mu wp****lić. Jak mnie naj**ie? Nic się nie stanie. Wstanę, wypiję browara, zapalę CBD i będę dalej żył po swojemu. A jak wygram? Tak samo - przyznał Szulakowski.

NIE PRZEGAP! McGregor wydał MILIONY na kolejny luksusowy gadżet. Bogactwo wylewa się z nagrania, od drogich kamieni kręci się w głowie

PRIME Show MMA 2: Szulakowski vs Parke

Były zawodnik KSW jest przekonany, że jest w znakomitej formie psychicznej. Co z formą fizyczną? O tym przekonamy się 9 lipca. Do klatki nie wchodził od blisko 2,5 roku. - Jestem naprawiony i w głowie, i na ciele. Wrócił stary-dobry "Szuli". Z głową jest jak kiedyś, mam nadzieję, że tak samo będzie też z krzepą - mówi wprost w rozmowie z "Super Expressem".

Tak wyglądały kulisy gali Prime MMA. Krew, pot i łzy

Szulakowski nie ukrywał, że zarobki w organizacjach freak-fightowych są bardzo dobre, choć zaznaczył, że nie wyjdzie do klatki tylko dla pieniędzy. - Nie idę do klatki tylko zarobić. Kontrakt na cztery walki? Powiem ci tak - willa stoi - nie ukrywa "Szuli".,

Zobacz także: Zakrwawiony Artur Szpilka. Pojawiło się nagranie w sieci! Wiemy, co go spotkało

PRIME MMA: Kiedy kolejna gala?

Gala PRIME MMA 2 została zaplanowana na 9 lipca 2022 roku. Impreza odbędzie się w Gdynia Arena. Już niedługo poznamy pierwszych zawodników, który będą walczyć na PRIME MMA 2. W walce wieczoru Norman Parke zmierzy się z Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim. W klatce pojawią się także m.in. Stifler, znany z walki z Pudzianowskim Bombardier czy Jaś Kapela.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze