Artur Szpilka zakrwawiony po treningu

i

Autor: Instagram Artura Szpilki, Tomasz Radzik / SUPER EXPRESS Artur Szpilka zakrwawiony po treningu

Zakrwawiony Artur Szpilka. Pojawiło się nagranie w sieci! Wiemy, co go spotkało

2022-07-06 12:04

Artur Szpilka odżył po tym, jak zdecydował się na starty w nowej formule - w MMA. Zwycięski debiut w KSW z Siergiejem Radczenką napędził go do jeszcze bardziej wytężonej pracy. "Szpila" zaskoczył wszystkich, publikując na Instagramie nagranie z zakrwawioną twarzą. Wiemy, co dokładnie mu się stało.

Artur Szpilka może być zadowolony z tego, jak wyglądały jego ostatnie tygodnie. Nowa gwiazda organizacji KSW zaliczyła udany debiut, wygrywając podczas toruńskiej gali z Siergiejem Radczenką. Ukrainiec został zmuszony do odklepania po ciosach, które brutalnie obijały mu twarz. "Szpila" szykuje się do powrotu do klatki, który ma nastąpić na jesieni tego roku. Z kim? Sam zainteresowany na razie nie chce tego ujawniać, ale wiele wskazuje na to, że ciekawych nazwisk gotowych do walki z nim nie brakuje.

NIE PRZEGAP! Krzysztof Włodarczyk rzuca wyzwanie Arturowi Szpilce! "Diablo" nie gryzł się w język opowiadając o ewentualnej walce z gwiazdą KSW

Zakrwawiony Szpilka po treningu MMA. "Nie ma łatwo"

Były pięściarz wybrał się na krótkie wakacje, a powrót z nich nie był dla niego najprzyjemniejszy. Szpilka po dłuższym relaksie znów trafił na matę i skończyło się to dla niego dość boleśnie. Na Instagramie opublikował wideo, jak ma twarz we krwi.

- Trenerze, MMA. Niech trener zobaczy tu u mnie na twarzy. To jest MMA - mówił "Szpila". - Nie ma łatwo - odpowiedział mu Aznor Azhiev, klubowy trener Szpilki.

NIE PRZEGAP! Norman Parke wulgarnie do Tyburskiego: Jest jak prostytutka z dzielnicy czerwonych latarni | KOLOSEUM

Zobacz, jak wyglądał Artur Szpilka w młodości. Kliknij w galerię i sprawdź.

Artur Szpilka - osiągnięcia

Artur Szpilka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pięściarzy w Polsce. "Szpila" był pretendentem do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, ale przegrał w starciu z Deontayem Wilderem. W ostatnim czasie zrezygnował z walk w boksie i przeniósł się do KSW, organizacji MMA. W pierwszym starciu wygrał z Siergiejem Radczenką.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze