Paweł Tyburski, Norman Parke

i

Autor: Instagram Pawła Tyburskiego, SUPER EXPRESS Paweł Tyburski, Norman Parke

Norman Parke wulgarnie do Tyburskiego: Jest jak prostytutka z dzielnicy czerwonych latarni | KOLOSEUM

2022-07-06 11:10

Norman Parke szykuje się do kolejnego hitowego starcia. Na gali PRIME Show MMA 2 zmierzy się z Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim. Kolejny raz zrobiło się jednak gorąco między nim a innym zawodnikiem, Pawłem Tyburskim. Celebryta został mocno zaatakowany przez Parke'a. - Jest jak prostytutka z dzielnicy czerwonych latarni - mówi wprost.

Już w najbliższy weekend kolejna gala organizacji PRIME Show MMA. 9 lipca w gdyńskiej arenie popularni celebryci zmierzą się w klatce. W walce wieczoru pojawią się dwaj sportowcy - Norman Parke i Grzegorz "Szuli" Szulakowski. Byłe gwiazdy KSW podchodzą do siebie z wielkim szacunkiem. Podczas drugiej konferencji dochodziło do gorących scen między Parkiem a Pawłem Tyburskim. Irlandczyk z Północy ostro wypowiadał się o swoim rywalu.

NIE PRZEGAP! Marcin Wrzosek rozbrajająco o wierze. Zszokował słowami o Jezusie, powołał się na Biblię

Parke ostro atakuje Tyburskiego

- Myślałem, że to po prostu duża kobieta. Tak wygląda… Dla mnie tak wygląda. Ma wszędzie wstrzyknięty botoks, sztuczne zęby. Całe jego ciało jest sztuczne. Nie wiem, jak on może myśleć, że profesjonalny zawodnik, który bił się w Las Vegas, dwukrotnie w Brazylii, bił się z najlepszymi w Polsce będzie się bał bić z kimś, kto ma trzy walki. No błagam… Po co? Czemu? - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

NIE PRZEGAP! Krzysztof Włodarczyk rzuca wyzwanie Arturowi Szpilce! "Diablo" nie gryzł się w język opowiadając o ewentualnej walce z gwiazdą KSW

Parke posunął się do tego stopnia, że porównał Tyburskiego do... prostytutki. - Wie, że jeśli podniesie na mnie rękę, do tej walki nigdy nie dojdzie. Szuka atencji, bo nie walczył od dłuższego czasu. Jest jak zdesperowana prostytutka na ulicy czerwonych latarni. „Chodź, potrzebuję pieniędzy. Chodź! Niech mnie ktoś przeleci” - dodał.

Oglądaj całą rozmowę z Normanem Parkiem w materiale wideo.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego? Sprawdź się w naszym quizie.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze