Conor McGregor

i

Autor: East News Conor McGregor

McGregor wydał MILIONY na kolejny luksusowy gadżet. Bogactwo wylewa się z nagrania, od drogich kamieni kręci się w głowie

2022-07-06 13:52

Conor McGregor to największa gwiazda UFC i całego MMA. Kontrowersyjny Irlandczyk zarabia ogromne pieniądze i nie od dziś chwali się tym, co jest w stanie sobie za nie kupić. Luksusowe samochody, jachty apartamenty ale też i zegarki, których ma dużą kolekcję. Teraz McGregor postanowił pochwalić się dwoma nowymi zegarkami, a cena takich luksusów może zwalić z nóg.

Conor McGregor w ostatnich latach nie odnosi już takich wielkich sukcesów w sporcie, jak kiedyś. Od 2018 roku wygrał  tylko jedną na cztery walki, a w 2021 roku poniósł dwie porażki z rzędu z Dustinem Poirierem. To jednak nie ma większego wpływu na to, ile zarabia Irlandczyk bowiem wielkie wpływy to nie tylko gaże za walki, ale też (a raczej przede wszystkim) zyski z jego prywatnych przedsięwzięć i biznesów. McGregor nie tylko potrafi zarabiać ogromne pieniądze, ale i wydawać! Już nie raz chwalił się on niezwykle drogimi gadżetami, dzięki czemu możemy zobaczyć, że jest on wielkim fanem zegarków. Bardzo drogich i luksusowych zegarków, na które wydaje grube miliony! Zdjęcia nowych zegarków Conora McGregora znajdziecie w galerii poniżej.

Nie dacie wiary, za co Conor McGregor oferował fortunę. Całkowita determinacja, wystarczyło zrobić jedno

Conor McGregor pokazał dwa nowe zegarki. Niesamowity luksus

Niejednokrotnie pisaliśmy o tym, że Conor McGregor zdecydował się na kupno nowego, luksusowego gadżetu. Niedawno chwalił się ekskluzywnym jachtem, a teraz postanowił pokazać aż dwa nowe zegarki. Jeden z nich to Chopard, za którego, jak donosi „The Sun”, trzeba zapłacić 500 tys. funtów, czyli obecnie ok. 2,8 mln złotych!

McGregor wydał fortunę na kolejną zabawkę. Luksus aż bije po oczach, potężny sprzęt robi wrażenie

Irlandczyk na nagraniu udostępnionym na Instagramie skupia się jednak nieco bardziej na Roleksie wysadzanym drogimi kamieniami. Zegarek lśni od świetlnych refleksów, a efekt ten wywołany jest szafirami, którymi wysadzony jest niemal cały zegarek. Niestety, nie wiadomo, ile zapłacił za takie cacko McGregor, z pewnością jednak nie była to mała kwota. Obecnie jego kolekcja zegarków jest warta ponad 3 mln funtów, czyli niemal 17 mln złotych!

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze