Conor McGregor

i

Autor: Instagram Conora McGregora Conor McGregor

McGregor wydał fortunę na kolejną zabawkę. Luksus aż bije po oczach, potężny sprzęt robi wrażenie

2022-05-04 10:47

Conor McGregor poniósł niedawno dwie bolesne porażki z Dustinem Poirerem. Irlandczyk nie zamierza kończyć z MMA, jednak aby wrócić do klatki, musi najpierw dojść do pełni sprawności po odniesionych kontuzjach. W rekonwalescencji nie przeszkadza mu jednak spędzanie czasu na swoim luksusowym jachcie wartym grube miliony! Gwiazdor UFC pokazał nowe cacko na swoim profilu na Instagramie.

Conor McGregor to jeden z najpopularniejszych sportowców na świecie. Jego walki przyciągają milionową widownię i czego Irlandczyk się nie dotknie, to zamienia w złoto. Oczywiście, nie brakuje wokół niego kontrowersji – nie raz miał problemy z prawem przez swoje zachowanie – ale to tylko napędza zainteresowanie jego osobą i jego walkami. Niestety, sportowo w ostatnim czasie McGregor nie radzi sobie najlepiej. Irlandczyk w swojej karierze wygrał 22 walki i 6 przegrał, z czego aż 3 porażki poniósł w ostatnich 4 walkach! W 2018 roku przegrał z inną legendą UFC, Khabibem Nurmagomedovem. Później 33-latek szybko rozprawił się z Donaldem Cerrone, ale w 2021 roku musiał dwukrotnie uznać wyższość Dustina Poirera – najpierw w styczniu, a później w rewanżu w lipcu (łącznie stoczyli oni ze sobą trzy walki – w 2014 roku lepszy był McGregor). Od tamtej pory Irlandczyk pracuje nad powrotem do klatki, ale nie przeszkadza mu to przy okazji korzystać z życia, a McGregor potrafi to jak mało kto. Teraz 33-latek pochwalił się nowym, luksusowym jachtem.

Oniemieliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, jakie wykształcenie ma Jan Błachowicz! Wielu by go o to nie posądziło, Cieszyński Książę ma fach w ręku

McGregor pokazał nową zabawkę. Kosztowała fortunę

Dla Conora McGregora wydawanie wielkich pieniędzy na drogie gadżety to żadna nowość. Słynne stały się jego zegarki – często wybiera on unikalne modele, których wyprodukowano ograniczoną liczbę. Podobnie jest w przypadku jachtu, jakim pochwalił się na Instagramie zawodnik MMA. To Tecnomar for Lamborghini 63, a liczba w jego nazwie nie jest przypadkowa. jest to nawiązani do Ferruccio Lamborghiniego, który w 1963 roku założył swoją firmę produkującą sportowe samochody, ale to nie wszystko. Superłódź ma 63 stopy długości (ok. 19,2 metra długości) i powstaną tylko 63 egzemplarze tego cacka.

Mike Tyson znów się wściekł! Tym razem wystarczył tylko jeden gest, było gorąco

Za napęd Tecnomar for Lamborghini 63 odpowiadają dwa silniki V12 MAN-a o mocy 2000 KM, pozwalające łodzi na osiągnięcie prędkości 60 węzłów, czyli ok. 111 km/h. Conor McGregor zapłacił za swoją zabawkę w przeliczeniu ponad 16 mln złotych. 2 mln miała kosztować sama personalizacja jachtu. To naprawdę spora kwota jak na łódź motorową o długości niespełna 20 metrów, ale McGregor spokojnie może sobie na takie coś pozwolić – z medialnych doniesień wynika, że w samym 2021 roku zarobił on 180 mln dolarów, czyli ok. 800 mln złotych! Zobacz, jak wygląda nowy jacht Conora McGregora w galerii powyżej.

Andrzej Kostyra VIDEOBLOG: Czy to moralne zarabiać tyle co Mayweather i McGregor?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze