KSW 64

i

Autor: Twitter / KSW_MMA KSW 64: Radcliffe nokautuje Odzimkowskiego

Brutalna walka na KSW 64! Nie miał litości dla rywala, twarz cała we krwi [WIDEO]

2021-10-23 22:00

Gala KSW 64 trwa w najlepsze. Prawdziwą ozdobą była jak do tej pory walka Jasona Radcliffe’a (17-8, 11 KO) z Albertem Odzimkowskim (11-6, 3 KO). Reprezentant Anglii wygrał pojedynek przez nokaut już w pierwszej rundzie, a po serii brutalnie mocnych ciosów twarz jego rywala momentalnie zalała się krwią.

Walka pomiędzy Radcliffem a Odzimkowskim rozstrzygnęła się bardzo szybko. Już po kilkudziesięciu sekundach reprezentant Anglii trafił urodzonego w Radomiu zawodnika potężnym ciosem podbródkowym, dzięki czemu w praktyce ustawił sobie walkę. Następnie obaj fighterzy wylądowali w parterze, gdzie Radcliffe każdym kolejnym ciosem odbierał rywalowi siły do dalszej walki. W pewnym momencie arbiter tej walki Piotr Jarosz przerwał pojedynek, a Radcliffe odniósł zwycięstwo. Na zbliżeniach widać było, że twarz Odzimkowskiego momentalnie zalała się krwią.

Dla Jasona Radcliffe’a była to trzecia walka w ramach KSW. Najpierw Anglik pokonał Antoniego Chmielewskiego, a następnie poległ w starciu z Damianem Janikowskim. Odzimkowski przegrał jak do tej pory wszystkie trzy walki pod szyldem Konfrontacji Sztuk Walki.

Sonda
Będziesz oglądać KSW 64?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze