BRUTALNY NOKAUT Polaka na UFC! Marcin Tybura siadł na plecach rywala i tłukł go bez litości [WIDEO]

Marcin Tybura
Autor: Instagram / Marcin Tybura Marcin Tybura

Kolejny Polak pnie się ku szczytowi organizacji UFC! Po mistrzowski pas sięgali już Joanna Jędrzejczyk i Jan Błachowicz, a coraz bliżej pojedynku o tytuł jest także najlepszy polski "ciężki" - Marcin Tybura. Popularny "Tybur" sięgnął po piątą wygraną z rzędu, nokautując kolejnego rywala. Bezlitosny Polak siadł na plecach przeciwnika i bił go tak, że starcie musiał przerwać sędzia. Nokaut w walce Tybura - Harris ZOBACZ WIDEO!

Marcin Tybura poczynił kolejny krok w kierunku walki o mistrzostwo świata organizacji UFC w wadze ciężkiej. Polak idzie jak burza w drabince dywizji, bijąc kolejnych przeciwników. Po problemach w pierwszych minutach pojedynku z Waltem Harrisem, gdy Amerykanin rzucił się z gradem ciosów, reprezentant ANKOS MMA w końcu doszedł do głosu w parterze. Tam spokojnie, krok po kroku rozpracowywał swojego rywala.

Tak wyglądała porozbijana twarz Jurasa po walce z Pudzianowskim! [ZDJĘCIE]

Tybura w końcu obalił Harrisa i powoli obnażał jego defensywę w parterze. Szybko przeszedł za plecy przeciwnika, rozciągnął go i bezlitośnie obijał głowę. Sędzia, który jeszcze chwilę wcześniej był gotów przerwać starcie na korzyść Amerykanina, teraz nie miał wyboru. Grad ciosów spadający na głowę bezbronnego Harrisa musiały zadecydować o zwycięstwie Tybury.

Marcin Tybura kontynuuje znakomitą passę z 2020 roku. Wtedy wchodził do klatki czterokrotnie i za każdym razem triumfował. Ręka Polaka powędrowała do góry piąty raz z rzędu i to z rywalem notowanym wyżej w rankingu. Tybura po walce przyznał, że chciałby mierzyć się teraz z kimś z czołowej piątki rankingu wagi ciężkiej.

Taka wygrana z pewnością przybliżyłaby go do walki o pas mistrza świata organizacji UFC. Jego obecnym posiadaczem jest Francis Ngannou, który pokonał Stipe Miocicia.

KSW 61 WYNIKI: Pudzianowski ROZBIŁ Jurkowskiego! Skrajnie wyczerpany Juras pokazał wielkie serce do walki!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze