CAŁUS dla mistrza! Tak Jan Błachowicz i jego ukochana świętują mistrzowski pas [ZDJĘCIE]

2020-09-27 20:01 Pab
Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska
Autor: Instagram/d.jurkowska87 Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska

Jan Błachowicz spełnił swoje marzenie i zdobył mistrzowski pas UFC w kategorii półciężkiej, wygrywając z Dominickiem Reyesem. "Cieszyński Książę" na każdym kroku podkreśla, jak ogromną rolę w jego życiu odgrywa jego ukochana i jednocześnie menedżerka Dorota Jurkowska. Gdy wywalczył pas, podziękował jej w najpiękniejszy możliwy sposób. Dając całusa!

Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska poznali się w 2007 roku na jednej z gal KSW. Z czasem zostali parą. Obecnie spodziewają się dziecka, co ogłosili w sierpniu. "Wiem, że dla wielu z was 2020 jest trudny, ale dla nas to wspaniały rok. Jeszcze jedna świetna wiadomość do przekazania - Jan Junior jest w drodze" - napisał 37-latek w mediach społecznościowych. Ukochana jednocześnie dba o jego interesy jako menedżerka. Po wywalczeniu mistrzowskiego pasa Błachowicz podziękował jej, publikując wspólne zdjęcie i pisząc "Nie ma mnie bez Ciebie". Nie zabrakło przy tym całusa!

Skrót walki Jan Błachowicz - Dominick Reyes [WIDEO]

ALE WTOPA! Andrzej Duda wszystko pomylił. Wyłożył się na Błachowiczu

"Cieszyński Książę" jest związany z UFC od 2014 roku. Na jego bilans składa się dziesięć zwycięstw i pięć porażek. Mistrzowski pas kategorii półciężkiej UFC to jego największy sukces w karierze.

Najnowsze