Mateusz Don Diego Kubiszyn

i

Autor: GROMDA/ Materiały prasowe Mateusz "Don Diego" Kubiszyn

Co za zmiana!

Co za zmiana u Don Diego Kubiszyna! W takiej roli go jeszcze nie widzieliśmy, co za zaskoczenie!

Don Diego Kubiszyn zaliczył wielką przemianę! Okazuje się, że kultowy zawodnik sportów walki pojawi się w zupełnie innej roli, prezentując swoje umiejętności aktorskie. W takiej roli znakomitego zawodnika jeszcze nie widzieliśmy, fani będą zachwyceni!

Mateusz "Don Diego" Kubiszyn zaliczy wielką zmianę! Zawodnik m.in. federacji Gromda, dzięki której stał się sławny, będzie próbował swoich sił w aktorstwie! Okazuje się, że wojownik sprawdzi się w roli w serialowym hicie "Policjanci i Policjantki". Takiego go jeszcze nie widzieliśmy!

Mateusz "Don Diego" Kubiszyn w nowej roli. Takiego go jeszcze nie widzieliśmy

Mateusz Don Diego Kubiszyn - znakomity kickbokser, trzykrotny mistrz świata WAKO w formule full contact i mistrz federacji Gromda, organizacji promującej walki bokserskie na gołe pięści - zagrał w hicie „Policjantki i Policjanci”, emitowanym na antenie telewizyjnej Czwórki od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.Popularny sportowiec, który w przeszłości pracował m.in. w pogotowiu ratunkowym, a obecnie jest także strażakiem, w serialu Czwórki wciela się w niebezpiecznego przestępcę, Levana - głównego antagonistę policjantów Mikołaja Białacha (w tej roli Mariusz Węgłowski) i Miłosza Bachledy (Paweł Kowalczyk). Levan to demoniczna postać – nieuchwytny, przebiegły i bezwzględny człowiek, który chcąc pomścić swego kuzyna-gangstera, dokonuje zuchwałego ataku na policjantów z wrocławskiej komendy. Jeden z odcinków „Policjantek i Policjantów” z udziałem Mateusza Kubiszyna zobaczymy w środę 3 kwietnia o godz. 19:00 w Czwórce, sportowiec wystąpił także w zwiastunie emitowanej obecnie serii, w bokserskiej konwencji nawiązującym do pojedynku jednego z głównych bohaterów z czarnym charakterem tego sezonu.

Łukasz "GOAT" Parobiec przed walką o pas z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. Z tej strony go nie znaliście
Listen on Spreaker.
Najnowsze