Conor McGregor

i

Autor: Instagram/ thenotoriousmma Conor McGregor zmienił swój wygląd

wielka metamorfoza

Conor McGregor diametralnie zmienił swój wygląd! Ciężko uwierzyć, że to naprawdę on. Ogromna przemiana legendy UFC

2022-11-23 13:04

W ostatnich latach Conor McGregor ostro wziął się za siebie, przez co nie tylko nabrał masy, ale również wyrzeźbił swoje ciało, osiągając fenomenalne rezultaty. "The Notorious" przez wielu kibiców może jednak być kojarzony przede wszystkim ze względu na swoją długą i gęstą brodę. A w zasadzie mógł być kojarzony, bo McGregor właśnie postanowił się jej pozbyć i diametralnie zmienić swój wygląd.

Największe gwiazdy światowego sportu przyzwyczaiły nas już do tego, że raz na jakiś czas decydują się na zmianę swojego wyglądu, co może zaskoczyć rzeszę fanów. Nie inaczej było w przypadku Conora McGregora, który w ostatnich latach sporo czasu przesiedział na siłowni, powiększając swoją masę mięśniową i rzeźbiąc swoje ciało. To jednak nie wszystko, bo od pewnego czasu "The Notorious" hodował długą, gęstą brodę. Teraz jednak postanowił zmienić również i ten element swojego wyglądu. 

Niewiarygodna przemiana Conora McGregora! Legendarny zawodnik zgolił gęstą brodę! Aż trudno go poznać

Jeszcze niedawno Irlandczyk publikował w swoich profilach w mediach społecznościowych materiały, na których widać było starannie zadbany, gęsty zarost. Teraz jednak Conor McGregor zdecydował się na kolejną diametralną zmianę w swoim wyglądzie i postanowił chwycić za maszynkę do golenia, przypominając sobie i przy okazji internautom, jak wyglądał w czasach, kiedy nie nosił na twarzy brody.

Conor McGregor diametralnie zmienił swój wygląd! Ciężko uwierzyć, że to naprawdę on. Ogromna przemiana legendy UFC

Już na pierwszy rzut oka jednak można odnieść wrażenie, że ciężko poznać Conora McGregora, który nagle zgolił gęstą, długą brodę. W ostatnich latach to właśnie zadbany zarost irlandzkiej gwiazdy największej federacji MMA na świecie, czyli UFC był elementem, z którym kojarzony był "The Notorious" - nie licząc oczywiście licznych tatuaży na jego ciele. Teraz jednak fani Conora McGregora i internauci muszą przyzwyczaić się do nowego wizerunku Conora i jego ogromnej metamorfozy. 

Sonda
Czy Conor McGregor powinien zakończyć już karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze