Conor McGregor

i

Autor: East News Conor McGregor

Niewiarygodne, jak wygląda obecnie Conor McGregor! Aż ciężko w to uwierzyć, że to naprawdę on, ogromna przemiana legendy MMA

2022-04-19 14:20

Trudno wyobrazić sobie fana sportów walki, który nie wiedziałby kim jest Conor McGregor. "The Notorious" szybko wspiął się na szczyt, stając się przy okazji jedną z największych gwiazd UFC i żyjącą legendą MMA. Przez lata swojej kariery McGregor przeszedł wielką przemianę, szczególnie pod względem wyglądu. Porównując jego zdjęcie sprzed lat z tym, jak Irlandczyk wygląda dziś aż ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba. Zobaczcie sami.

Kiedy Conor McGregor zadebiutował w federacji UFC w 2013 roku i przez siedem kolejnych walk był niepokonany w największej federacji MMA na świecie, zdobywając przy okazji mistrzostwo wagi piórkowej, fani wręcza zakochali się w Irlandczyku. Przez lata swojej kariery, "The Notorious" zyskał ogromną sławę, miano ikony MMA, jednej z największych gwiazd w historii UFC, a także wielkie bogactwo, dzięki któremu McGregor może pozwolić sobie na drogie zabawki - jak np. zegarki za setki tysięcy dolarów. Przez wszystkie te lata Conor McGregor ogromnie się jednak zmienił. Nie tylko pod względem psychologicznym, ale również jeśli chodzi o jego wygląd. Metamorfoza "The Notoriousa" jest tak wielka, że porównując jego zdjęcia sprzed lat z tym, co widzimy obecnie można się nieźle zaskoczyć.

Mariusz Pudzianowski nie mógł tego już dłużej słuchać! Znów zapytali go o kobietę, odpowiedź zwala z nóg. Pudzian wyłożył kawę na ławę

Ogromna przemiana Conora McGregora! Gwiazdor UFC zmienił się nie do poznania, aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę on

Kiedy Conor McGregor wchodził do federacji UFC, toczył swoje walki w wadze piórkowej. Po latach to się jednak zmieniło i w 2016 roku Irlandczyk zdobył mistrzostwo wagi lekkiej. Teraz fani Conora McGregora mogą odnieść wrażenie, że "The Notorious" znowu postanowił popracować nad sylwetką, powiększając swoją masę mięśniową. Różnica pomiędzy tym, jak McGregor wyglądał w 2015 roku i tym, jak prezentuje się obecnie jest kolosalna. Patrząc na to zestawienie aż trudno uwierzyć, że na obu fotografiach znajduje się ten sam Conor McGregor! Zobaczcie, jak zmienił się Irlandczyk, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Lukas Podolski wprost o przyszłości! Jasny przekaz gwiazdy Górnika Zabrze, to zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości

Sonda
Czy Conor McGregor powinien zakończyć już karierę?
Najnowsze