Dominik Abus z Gogglebox TTV

i

Autor: Instagram/ dominik_abus Dominik Abus z Gogglebox TTV

wstrząsająca relacja

Dominik Abus prawie zemdlał za kierownicą! Gwiazdor Gogglebox TTV mówi o zawale, wstrząsająca relacja

2023-06-12 13:26

Niedawno Dominik Abus zwrócił się do swoich fanów ze szpitala informując ich, że spędził w placówce medycznej ostatnie dni i wykonał masę przeróżnych badań. Okazuje się, że gwiazdor Gogglebox TTV nie trafił tam przez przypadek i prawie zemdlał za kierownicą podejrzewając u siebie zawał. Wstrząsająca relacja. Dokładnie opisał, co się z nim działo.

Fani Dominika Abusa mogli najeść się sporo strachu, kiedy nagle zobaczyli relację na Instagram Stories gwiazdora programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV nagraną w szpitalu. Prowadzący "Cringe Roomu" przed galą PRIME oraz ostatniego studia przed GROMDĄ 13 opowiedział o tym, że trafił do placówki medycznej, gdzie poddał się wielu badaniom mającym wykluczyć ewentualne schorzenia. Okazuje się jednak, że pobyt Abusa w szpitalu nie był przypadkowy, a wynikał z tego, że ten fatalnie się poczuł. 

Dominik Abus zdradził, czemu trafił do szpitala. Opisał wszystko ze szczegółami, prawie zemdlał za kierownicą

W ostatnim odcinku vloga na kanale YouTube "Strong Ekipa" Konrad Karwat oraz Krzysztof Radzikowski odwiedzili swojego przyjaciela w szpitalu i Domninik Abus miał okazję opowiedzieć ze szczegółami przed kamerą, co się dokładnie działo. Okazuje się, że podejrzewał on u siebie nawet zawał serca, przez co natychmiast skierował się do palcówki medycznej w swoim mieście. 

Dominik Abus prawie zemdlał za kierownicą! Gwiazdor Gogglebox TTV mówi o zawale, wstrząsająca relacja

Jechałem samochodem i mnie odcięło prawie. Zaczęło mi się kręcić w głowie i mnie przymdliło. A jak mdli, to jest zawał. Fazę złapałem, szybę otworzyłem i powietrza łapałem (…) Przed szpitalem jeszcze drugi raz nie trzepło. Atak paniki… trwał z pół godziny. - wyznał Dominik Abus opisując ostatnie chwilę przed tym, jak wylądował w szpitalu. Ostatecznie wyniki badań gwiazdora Gogglebox TTV wyszły bardzo dobrze i nie ma się on o co martwić, podobnie jak jego fani.

Zobaczcie, jak w młodości wyglądał Dominik Abus z włosami, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Dominik Abus powinien zawalczyć w MMA?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze