Dominik Abus z Gogglebox TTV

i

Autor: Instagram/ dominik_abus Dominik Abus z Gogglebox TTV

przekazał wieści o zdrowiu

Dominik Abus z Gogglebox TTV przekazał pilne wieści o swoim stanie zdrowia! Zwrócił się do fanów ze szpitala, musiał to powiedzieć

2023-06-08 16:34

W ostatnich dniach fani Dominika Abusa mogli zwrócić uwagę na zdecydowanie mniejszą aktywność swojego idola z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV. Przyjaciel Krzysztofa Radzikowskiego szybko wyjaśnił im, gdzie podziewał się w ostatnim czasie, przy okazji przekazują wieści o swoim stanie zdrowia. Okazuje się, że Dominik Abus został poddany wielu badaniom.

Dominik Abus bez dwóch zdań nie może narzekać na brak obowiązków. Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV oprócz nagrań do programu prowadzi również swoją działalność gospodarczą, razem z Krzysztofem Radzikowskim i Konradem Karwatem prowadzi kanał na YouTube, a także pokazuje się na kolejnych galach, jak m.in. GROMDA, za co nawet słono zapłacił. Dominik Abus postanowił więc pokazać, że jest odpowiedzialny i sprawdził, czy z jego ciałem wszystko jest w porządku. 

Dominik Abus zwrócił się do swoich fanów z ważną informacją! Przekazał wieści o swoim zdrowiu

Fanów, którzy ostatnio mogli martwić się o gwiazdora Gogglebox TTV przez jego mniejszą aktywność w mediach społecznościowych, Dominik Abus błyskawicznie uspokoił. Wrzucił on na swoją relację na Instagram Stories kilkunastosekundowy film, w którym wyjaśnił gdzie był w ostatnich dniach i co się z nim działo. Przy okazji zdradził również, co z jego zdrowiem. 

Dominik Abus z Gogglebox TTV przekazał pilne wieści o swoim stanie zdrowia! Zwrócił się do fanów ze szpitala, musiał to powiedzieć

Siemano, siemano. Dwa dni byłem se w szpitalu. Porobiłem se wszystkie badania se i wychodzi na to, że jestem zdrowy jak koń! Jeszcze długo będę z Wami, trzymajcie się! - wyznał z uśmiechem na ustach Dominik Abus wyraźnie zadowolony, że nie musi się martwić o swój stan zdrowia. W jednym z odcinków "Strong Ekipy" gwiazdor Gogglebox TTV wyznał, że jest hipochondrykiem, więc na pewno informacja o jego dobrym zdrowiu pozwoli mu na duży komfort psychiczny. 

Sonda
Czy Dominik Abus powinien zawalczyć w MMA?
Dominik Abus przekazał wieści o swoim zdrowiu

i

Autor: Instagram/ dominik_abus screen Dominik Abus przekazał wieści o swoim zdrowiu
Listen on Spreaker.
Najnowsze