Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ponętne nagranie

Ewa Brodnicka ponętnie kusi w przebieralni i odsłania szalenie głęboki dekolt. 38-latka rusza się jak kocica i eksponuje zgrabne ciało

2023-01-23 11:00

Ewa Brodnicka doskonale czuje się w świecie mediów społecznościowych. Była mistrzyni świata w boksie wie, jak przyciągnąć uwagę i systematycznie z tego korzysta. Jej profile przepełnione są niekiedy wyzywającymi zdjęciami, albo nagraniami, a sama zawodniczka przyznawała, że nie ma żadnego problemu z chwaleniem się swoim ciałem. Tym razem również postanowiła rozgrzać kibiców.

Ewa Brodnicka zdecydowała się zejść z wielkiej pięściarskiej sceny i choć zapowiadała, że będzie starał się odzyskać pas mistrzowski, nie poszły za tym czyny. 38-latka nie porzuciła jednak sportów walki i zdecydowała się na spróbowanie swoich sił w mieszanych sztukach walki i wystąpiła na galach freak-fightów. A w tym świecie Brodnicka odnajduje się doskonale, bo wie, jak przykuć uwagę fanów w mediach społecznościowych.

Ewa Brodnicka pokazała obłędnie głęboki dekolt. Pręży się przed obiektywem

Już w latach, gdy Ewa Brodnicka świetnie poczynała sobie na zawodowych ringach, potrafiła prowokować. Przede wszystkim za sprawą skąpych strojów, jakie zakładała na ceremonie ważenia. Brodnicka nigdy nie krępowała się swojego ciała, które od dawna jest w znakomitej formie i widać to na wielu zdjęciach. Choć teraz pięściarka rzadziej pokazuje się na tego typu wydarzeniach, wciąż potrafi szokować i przyciągać uwagę w mediach społecznościowych. Nie inaczej było i tym razem, gdy Brodnicka pokazała nagranie z przebieralni. Zawodniczka przymierzyła czarną, obcisłą sukienkę, która podkreśla jej kształty. W dodatku głęboki dekolt potęguje całe wrażenie. Fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk: Łaszczyk zleje Ferrariego. Oddzieli chłopców od mężczyzn
Najnowsze

Materiał sponsorowany