FAME MMA 14 O KTÓREJ GODZINIE? Gala FAME MMA 14 KIEDY? DATA, GODZINA FAME MMA 14 DZISIAJ 14.05 o której?

2022-05-14 17:41
FAME MMA 14 O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY gala FAME MMA 14 DATA, GODZINA FAME MMA 14 DZISIAJ 14.05 o której?
Autor: Instagram/FAME MMA FAME MMA 14 O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY gala FAME MMA 14 DATA, GODZINA FAME MMA 14 DZISIAJ 14.05 o której?

FAME MMA 14 O KTÓREJ GODZINIE? Gala FAME MMA 14 KIEDY? DATA, GODZINA FAME MMA 14 DZISIAJ 14.05 o której? Federacja FAME MMA powraca z czternastą galą! W krakowskiej TAURON Arenie zaplanowano dziewięć niesamowicie emocjonujących walk. W main evencie zmierzą się prawdziwe internetowe gwiazdy - "Gimper" oraz "Tromba". Wcześniej zaprezentują się m.in. Norman Parke i Piotr Szeliga. FAME MMA 14 O KTÓREJ GODZINIE? DATA, GODZINA FAME MMA 14 DZISIAJ 14.05 o której?

FAME MMA 14 O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY gala FAME MMA 14

Od poprzedniej gali FAME MMA nie minęły nawet dwa miesiące, a fani freak fightów doczekali się już kolejnej odsłony pod szyldem tej federacji. Włodarze zaplanowali dziewięć starć, z których wszystkie zapowiadają się pasjonująco. Już od samego początku widzowie mogą liczyć na wielkie emocje, mimo że w walce otwarcia kontuzja wykluczyła "Sheeyę", którą w ostatniej chwili zastąpiła Wiktoria Jaroniewska. Mimo to, ogromne zainteresowanie wywołuje debiut "Laluny", która swoimi występami zyskała dużą rozpoznawalność. Wielu fanów ją krytykowało, ale o Katarzynie Alexander było głośno. Jedno jest pewne, już pierwszy pojedynek zapewni emocje, które będą stale rosnąć aż do main eventu, w którym Tomasz "Gimper" Działowy zmierzy się z Mateuszem "Trombą" Trąbką.

FAME MMA 14 DZISIAJ 14.05 o której? FAME MMA 14 DATA, GODZINA

Wcześniej w oktagonie zaprezentują się m.in. Norman Parke, Piotr "Szeli" Szeliga, Alan "Alanik" Kwieciński, Mateusz "Muran" Murański, Sergiusz "Thenitrozyniak" Górski, Marcin "Xayoo" Majkut, a także czołowe polskie influencerki - Agata "Fagata" Fąk i Monika "Mona" Kociołek. Zasięgowo gala FAME MMA 14 zapowiada się na największą w historii, ale czy zawodnicy sprostają w oktagonie oczekiwaniom? Odpowiedź na to pytanie już w sobotę, 14 maja.

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę, 14 maja. Początek walk zaplanowano na godzinę 20:00. Darmowa relacja na żywo z całej gali w portalu sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy do śledzenia FAME MMA 14 razem z nami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze