FAME MMA 18 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 18? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 18

i

Autor: FAME MMA FAME MMA 18 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 18? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 18

Jak oglądać FAME 18?

FAME MMA 18 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 18? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 18

2023-05-20 15:30

FAME MMA 18 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 18? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 18. Już dziś odbędzie się gala FAME MMA 18, która od wielu tygodni rozgrzewa fanów freak-fightów. Czołowa polska federacja kolejny raz zagości w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie do klatki wejdą największe gwiazdy internetu. Do historii może przejść podwójna walka wieczoru! Amadeusz Ferrari ma zmierzyć się po kolei z Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem. Tradycyjnie, gala FAME odbędzie się w systemie pay-per-view. Poniżej dowiesz się, gdzie kupić i jak oglądać PPV na FAME MMA 18. Koszt, cena PPV FAME MMA 18 jak wykupić?

FAME MMA 18 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 18?

Freak-fighty od dłuższego cieszą się w Polsce olbrzymią popularnością, czego najlepszym przykładem jest fakt, że FAME MMA organizuje już osiemnastą galę. FAME 18 od dawna elektryzuje fanów, czemu trudno się dziwić. Federacja zadbała o ciekawą kartę, na którą składa się 10 walk największych gwiazd polskiego internetu. Głównym daniem wieczoru ma być historyczny podwójny main event, w którym Amadeusz Ferrari ma zmierzyć się z Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem. Jednak co się stanie jeśli przegra już pierwszą walkę? To zestawienie od momentu ogłoszenie wzbudza ogromne emocje, a przecież już wcześniej w klatce FAME MMA pojawią się tacy zawodnicy jak Arkadiusz Tańcula, Alan Kwieciński czy Piotr "Szeli" Szeliga. To tylko pokazuje, ile można spodziewać się po FAME MMA 18, którego transmisja będzie dostępna wyłącznie po zakupie PPV.

Marta Linkiewicz pokazała za dużo na ważeniu przed FAME MMA 18! Założyła seksowne wdzianko i... Ogromna wpadka

Koszt, cena PPV FAME MMA 18. Jak wykupić PPV?

Poza podwójną walką wieczoru, w co-main evencie dojdzie do gorącego starcia kobiet. Była mistrzyni FAME Marta Linkiewicz skrzyżuje rękawice z byłą mistrzynią świata w boksie, Ewą Brodnicką. Ich konflikt narastał z każdym dniem, a obie zawodniczki wyjaśnią sobie wszystko w klatce. Podczas FAME 18 odbędzie się też długo oczekiwana walka mistrzowska, która była zaplanowana na wcześniejszej gali, ale wobec kontuzji Arkadiusza Tańculi została przełożona. "Aroy" zmierzy się o pas wagi średniej z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką, mistrzem kategorii półśredniej. Jeśli "Wiewiór" wygra, zostanie pierwszym w historii podwójnym czempionem FAME MMA. To zapowiada naprawdę interesującą galę!

Rękoczyny na ważeniu przed FAME MMA 18! Daro Lew dał się zaskoczyć Natanowi, interweniowała ochrona

Gala FAME MMA 18 odbędzie się w sobotę, 20 maja, o godzinie 20:00. Transmisja jest dostępna jedynie po wykupieniu usługi PPV. Cena PPV za standardową wersję wynosi 34,99 zł, a dostęp premium kosztuje 39,99 zł. Usługę można wykupić wyłącznie na stronie famemma.tv. Możesz to zrobić po kliknięciu w TYM miejscu! Z kolei darmową relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy do śledzenia FAME 18 razem z nami!

Sonda
Czekasz na galę FAME MMA 18?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze