FAME MMA 3 ONLINE NA ŻYWO FAME MMA 3 LIVE STREAM w INTERNECIE FAME MMA 3 Godlewska - Linkiewicz TRANSMISJA ONLINE

2019-03-30 22:45 MSo
Fame MMA - ceremonia ważenia
Autor: fot. Daniel Szura Fame MMA - ceremonia ważenia

FAME MMA 3 ONLINE NA ŻYWO Fame MMA 3 STREAM LIVE w INTERNECIE O której godzinie walka Godlewska - Linkiewicz GODZINA Gdzie oglądać galę FAME MMA 3 TRANSMISJA ONLINE. Trwa trzecia gala organizacji Fame MMA - jedna z najbardziej elektryzujących walk to starcie Monika Esmeralda Godlewska - Marta Linkiewicz. Która z kontrowersyjnych celebrytek wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Na konferencji prasowej było gorąco, panie obrzucały się wyjątkowo wulgarnymi wyzwiskami. Jak będzie w czasie walki? Gdzie STREAM ONLINE z Fame MMA 3 TRANSMISJA STREAM LIVE w INTERNECIE.

FAME MMA 3 STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE

Fame MMA to organizacja zajmująca się organizacją walk mieszanych sztuk walki, tzw. "freak-fightów", w której występują przede wszystkim celebryci. Kontrowersyjny projekt budzi wielkie zainteresowanie fanów. Trzecia edycja odbędzie się 30. marca 2019 roku w Łodzi. Gala ma miejsce w Atlas Arenie w Łodzi - tym samym miejscu, co KSW tydzień wcześniej. Jedną z najciekawiej zapowiadających się walk jest starcie kobiet - Godlewska - Linkiewicz. Obie panie nie szczędziły sobie gorzkich słów podczas konferencji prasowych. W szczytowym momencie, na YouTube oglądało ją na żywo ponad 200 tysięcy osób. Panie obrzucały się wulgaryzmami, wrzeszczały na siebie, obsypując się paskudnymi epitetami. - Zamknij ten łeb. K... Co ci powiedziałam? Zamknij ten łeb, zamknij ten ryj! - wrzeszczała wściekle Marta Linkiewicz do Esmeraldy Godlewskiej. Słynna siostra nie pozostawała dłużna swojej rywalce. Na konferencji pojawiły się też rekwizyty, między innymi kaszanka, którą jedna celebrytka chciała drugiej wsadzić do ust. Padły też aluzje dotyczące życia seksualnego prowadzonego przez Martę Linkiewicz, która... zaatakowała Godlewską i rzuciła w nią jajkiem. Wtedy Godlewska wyciągnęła ze swojej stylowej torebki kaszankę i oświadczyła. - Kaszanka do ryja i ciągnij! - zwróciła się do rywalki Godlewska. Kaszanka oczywiście poleciała w stronę przeciwniczki. W jaki sposób zakończy się ta rywalizacja?

FAME MMA 3 STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Gala FAME MMA 3 już w sobotę 30.03.2019 roku.  Początek gali Fame MMA 3 ok. godziny 20:00. Gdzie STREAM ONLINE z Fame MMA 3? Nie ma żadnego DARMOWEGO i LEGALNEGO streamu. Można go wykupić w systemie PPV na stronie FameMMA.tv. Nie będzie transmisji z gali w telewizji.

Karta walk Fame MMA 3 (kolejność odwrócona):

Szymon Kasprzyk ISAMU - Daniel Pawlak DEEJAYPALLASIDE 
Dawid Malczyński MALCZYŃSKI - Amadeusz Roślik FERRARI
Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Monika Esmeralda Godlewska
Piotr Witczak BONUS BGC - Szymon Wrzesień TAXI ZŁOTÓWA
Filip Marcinek FILIPEK - Patryk Karaś RYBA
Dawid Ambroziak AMBRO - Kasjusz Życiński DON KASJO
Krystian Wilczak KRYCHA - Bartek Brzeziński RUBY
Bodychrist - Marcin Wójcik MNICH TERMINATOR
Kamil Hassan HASSAN - Maksymilian Wiewiórka WIEWIÓR