FAME MMA 5 KARTA WALK. KTO walczy na gali FAME MMA 5? KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK FAME MMA 5.

2019-10-24 13:55 MSo
FAME MMA 5 KARTA WALK
Autor: Instagram FAME MMA 5 KARTA WALK

Gala sportów walki FAME MMA 5 KARTA WALK. KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK FAME MMA 5 walki zawodnicy 26.10.2019. Już w tę sobotę odbędzie się gala FAME MMA 5! Piąte wydarzenie starć celebrytów zapowiada się arcyciekawie! W walce wieczoru Marcin Najman podejmie odmienionego "Bonusa BGC". Na całym świecie będzie się również mówiło o starciu Marka "Kruszwila" Kruszela z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim. Kto walczy na FAME MMA 5? Kolejność walk FAME MMA 5. Zawodnicy na gali FAME MMA 5. Kto walczy na gali w Ergo Arenie 26.10.2019 FAME MMA 5?

FAME MMA 5 KIEDY i GDZIE gala? DATA KARTA WALK FAME MMA 5 KTO WALCZY

Wielkimi krokami zbliża się piąta gala organizacji FAME MMA. Przed wyjściem federacji na międzynarodowy rynek, w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się wielkie show, podczas którego wielu celebrytów znanych młodemu pokoleniu wchodzi do klatki. Część z nich załatwi tam swoje porachunki. Z pewnością wydarzy się to w rywalizacji Piotra "Bonusa BGC" Witczaka z Marcinem "El Testosteronem" Najmanem. Przed pojedynkiem znany z prowokacyjnej postawy Najman nie oszczędzał rywalowi ciętych słów. - Walka z Bonusem jest już oficjalna i choć nikogo nie lekceważę (na dowód tego powiem , ze dziś zacząłem biegać) to szanse na zwycięstwo Bonusa porównałbym na szanse zostanie prezydentem przez Schetynę - pisał na Facebooku po ogłoszeniu walki.

FAME MMA 5 KIEDY KOLEJNA GALA KARTA WALK DATA ZAWODNICY Kto wystąpi?

Gala freak-fightów zaplanowana jest na sobotę 26. października. Pojedynek Bonus BGC - Najman będzie walką wieczoru. Na tym miejscu zmieniła starcie "Isamu" i "Rafonixa", dwóch postaci doskonale kojarzonych przez internautów z platformy YouTube. Szymona "Isamu" Kasprzyka subskrybuje ponad 2,2 miliona osób. Transmisje "Rafonixa" ogląda nawet po kilkanaście tysięcy osób.

Tysiące osób czekają także na super freak fight, w którym Marek "Kruszwil" Kruszel zmierzy się z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim. Ten drugi cierpi na chorobę powodującą u niego karłowatość. O pojedynku z pewnością będzie mówiło się na całym świecie! "Kruszwil" zmartwił swoich fanów, publikując kilka dni przed pojedynkiem wideo, w którym przyznał, że wycofuje się z pojedynku, który mógłby źle wpłynąć na jego wizerunek. Niedługo później zdradził jednak, że do starcia dojdzie.

Oprócz nich w klatce zaprezentują się także m.in. YouTuberzy "AdBuster" czy bracia Malczyński. Nie zabraknie także pojedynku kobiet, w którym Esmeralda Godlewska zmierzy się z Eweloną. Co więcej, podczas gali zapewne dowiemy się więcej o powołaniu fundacji FAME MMA dla młodych, utalentowanych zawodników amatorskiego MMA. Zaplanowana jest także wielka akcja charytatywna.

KARTA WALK FAME MMA 5. KOLEJNOŚĆ WALK FAME MMA 5

Podczas gali dojdzie do dwóch pojedynków o pasy mistrzowskie - Marcin Malczyński zawalczy o pas kategorii średniej z Markiem "AdBusterem" Hoffmannem, a Dawid Malczyński z Tomkiem Olejnikiem o pas kategorii półśredniej. Kto jeszcze zawalczy na FAME MMA 5?

Kara walk FAME MMA 5 (kolejność odwrócona):

Walka wieczoru: Piotr "Bonus BGC" Witczak - Marcin "El Testosteron" Najman
Walka mistrzostwa o pas kategorii średniej: Marcin Malczyński - Marek "AdBuster" Hoffmann
Marek "Lord Kruszwil" Kruszel - Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski
Szymon "Isamu" Kasprzyk - Marcin "Rafonix" Krasucki
Walka mistrzowska o pas kategorii półśredniej: Dawid Malczyński - Tomek Olejnik
Ewelina "Ewelona" Kubiak - Monika "Esmeralda" Godlewska
Kamil "Kasti" Stępiński - Krystian "Krycha" Wilczak
Kamil "Hassi" Hassan - Oleg Riaszeńczew