FAME MMA 6 - KIEDY GALA? KARTA WALK Kto walczy na FAME MMA 6 DATA WALKI ZAWODNICY TERMIN Kiedy kolejna gala FAME MMA?

2020-02-08 19:01 MSo
FAME MMA 6 KARTA WALK
Autor: Instagram FAME MMA FAME MMA 6 KARTA WALK

Kiedy najbliższa gala FAME MMA 6? Kto walczy na FAME MMA 6? Walki i zawodnicy FAME MMA 6? Jakie WALKI TERMIN następnej gali FAME MMA KIEDY i GDZIE kolejna gala FAME MMA? Emocjonujące walki, szalone wyzwania w ringu, brutalne nokauty i ostre rywalizacje - tak w kilku słowach można podsumować ostatnią galę FAME MMA, która odbyła się w Ergo Arenie. Kolejne wydarzenie zapowiada się równie pasjonująco! Gala odbędzie się w Częstochowie, a w ośmiu pojedynkach ma pojawić się dziewięciu debiutantów. KIEDY odbędzie się gala FAME MMA 6? DATA TERMIN gali FAME MMA 6 KARTA WALK KTO BĘDZIE WALCZYŁ?

FAME MMA 6 - kiedy gala? Gdzie odbędzie się FAME MMA 6? KARTA WALK

Ostatnia gala organizacji FAME MMA zakończyła się wielkim sukcesem. Szczelnie wypełniona Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu emocjonalnie podchodziła do kolejnych pojedynków. Nie brakowało efektownych nokautów, potężnych ciosów czy gigantycznego dopingu podczas super freak fightu pomiędzy "Lordem Kruszwilem" a "Mini Majkiem". Fani czekają na szóstą galę. Z imprezy na imprezę popularność i rozpoznawalność gali w kraju staje się większa. Coraz wyższy jest także sam poziom walk i oprawa. 14 grudnia FAME MMA pierwszy raz wyszło poza granice kraju, organizując wydarzenie w Wielkiej Brytanii! W Newcastle fani mieli okazję podziwiać w ringu trzech Polaków - Dawida Malczyńskiego, Adriana Polaka i Wojtka Golę, szefa federacji. - Wróciłem ze szpitala. Mam dobrą informację i złą. Śledziona i nerki są całe. Zła informacja jest taka, że "JMS" kopnięciem na początku walki połamał mi żebra - powiedział Gola. W rozmowie z MMA.pl, szef FAME MMA Krzysztof Rozpara ogłosił, że szósta edycja odbędzie się 28 marca w Częstochowie! 27 stycznia ruszyła sprzedaż biletów, a także rozpoczęto ogłaszanie karty walk. Na ten moment znamy cztery pojedynki, w tym co-main event i walkę wieczoru.

Kiedy gala FAME MMA 6? KARTA WALK FAME MMA 6. Kto zawalczy na FAME MMA 6?

Na poprzedniej gali wyzwanie Marcinowi Najmanowi rzuciła "Bestia". Na gali FAME MMA 6 w walce wieczoru dojdzie także do pojedynku Marty "LinkiMaster" Linkiewicz z "Zuzje". Marcin "Rafonix" Krasucki po porażce z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem zawalczy z Wojtkiem Golą. Czwartym, ogłoszonym pojedynkiem jest starcie Macieja Rataja z "Ex na plaży" z "Don Kasjo". 9 stycznia 2020 roku Marek "Kruszwil" Kruszel poinformował na swoim kanale na YouTube, że zawalczy na częstochowskiej gali. Na razie nie podano jego przeciwnika, ale fani spekulują, że może być nim ktoś z trio "Kamerzysta", "TheNitroZyniak" i "Czuux'.

KARTA WALK FAME MMA 6. Kto walczy na FAME MMA 6?

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz – Kamila „Zusjeee" Smogulecka - walka wieczoru
  • Marcin "Rafonix" Krasucki – Wojtek Gola - co-main event
  • Marcin "El Testosteron" Najman vs Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj
  • Jakub "Kubańczyk" Flas - Maciej "L Pro" Łapot
  • Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki
  • Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk - TBA
Najnowsze