Kup PPV na galę FAME MMA 8! Ostatnie godziny do gali, nie czekaj z zakupem transmisji PPV

2020-11-21 15:18 mso
Fame MMA 6
Autor: LAGRAF/FAME MMA FAME MMA 7 KARTA WALK. Gala FAME MMA 7 KTO WALCZY? Aktualna karta walk FAME MMA 7 5.09.2020

FAME MMA 8 - gdzie kupić PPV, jaka cena PPV FAME MMA 8? FAME MMA 8 PPV, CENA - gdzie kupić? Już 21 listopada najpopularniejsi celebryci w Polsce po raz ósmy wejdą do oktagonu organizacji FAME MMA. Podczas gali FAME MMA 8 kibice zobaczą ekscytujące pojedynki influencerów, rozwiązanie odwiecznych konfliktów i wiele, wiele innych. W walce wieczoru Marcin Dubiel zmierzy się z Kacprem Blonskym. Oprócz tego zobaczymy dziewięć innych pojedynków, w tym starcie kobiet, Marcina Najmana z "Don Kasjo" czy Piotra "Bestii" Piechowiaka z Piotrem Szeligą! Transmisja gali FAME MMA 8 w systemie PPV. Organizatorzy przypominają, by nie czekać z zakupem PPV do ostatniej chwili, gdy mogą wystąpić drobne opóźnienia. Szkoda opuścić którąkolwiek z dzisiejszych walk.

FAME MMA 8 PPV, CENA - gdzie kupić?

Czas na najprawdopodobniej ostatnią galę organizacji FAME MMA w tym roku. Nadchodząca gala FAME MMA 8 transmitowana tylko w systemie PPV! W walce wieczoru dojdzie do pasjonującego pojedynku między dwoma byłymi kolegami i przyjaciółmi, a dziś wrogami: starcie Marcin Dubiel - Kacper Blonsky elektryzuje całą społeczność YouTube'a. - Nie pojawił się stres i to mnie najbardziej dziwi. Myślałem, że dzień przed walką się tak stanie, ale najwyraźniej został przepisany na sobotę, na dzień gali. Jestem naturalny, taki jaki jestem w życiu realnym, taki jestem na konferencjach. Czasem to wypada słabo, wiem. Szczerość ponad wszystko. Marcin jest moim przeciwieństwem - mówił Blonsky w rozmowie z "Super Expressem". Wcześniej do ringu wejdą Marcin Najman i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. - Ja jestem dla robienia show i żeby wygrywać z tymi ogórkami, których dostaję. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci Marcina Najmana - powiedział "Don Kasjo" w rozmowie z Andrzejem Kostyrą z "Super Expressu". Najman nie pozostał dłużny. - 23 lata jestem w sportach walki i widziałem przeróżne prowokacje. Nawet takie, które wykraczały poza granice przyzwoitości. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim najeżdżaniem na rodzinę. Kiedyś tylko Mike Tyson stwierdził, że zje dzieci Lennoxa Lewisa, ale on wtedy nie miał dzieci. Takiego sk*****stwa jeszcze nie widziałem - odpowiada w rozmowie z "SE".

Kacper Blonsky: CHAMSTWO! DUBIEL MANIPULUJE LUDŹMI. FAME MMA 8

W karcie głównej łącznie zaplanowano dziesięć pojedynków i oczywiście nie zabrakło miejsca na starcie kobiet. Zusje zmierzy się z Dagmarą Szewczyk. Pierwsza z nich konsekwentnie buduje swój image mrocznej i demonicznej wojowniczki, po której nikt nie wie, czego można się spodziewać. Na co dzień jednak najbliższa rywalka Dagmary Szewczyk pokazuje też swoją inną, mniej demoniczną stronę, będąc wolontariuszką. To właśnie dlatego Zusje zdecydowała się przekazać cały przychód ze swojego PPV na schronisko dla zwierząt, któremu pomaga. Jak widać, zwierzaki wywołują w niej skrajne emocje. W rozmowie z "Super Expressem" Smugolecka nie szczędziła łez na myśl o psach, którym pomaga. - Ja po prostu czuje obowiązek, aby im pomóc. Koniecznie zobaczcie poniższe wideo!

Do gali zostało już tylko kilka godzin! Nie czekaj z zakupem PPV do ostatniej chwili. FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. TRANSMISJA z FAME MMA 8 przewidziana jest jedynie w usłudze PPV. Nabyć ją można na oficjalnej stronie federacji famemma.tv. FAME MMA 8 CENA. Dostęp do transmisji można nabyć od 19,99 zł. Aby ją wykupić należy posiadać konto na podanej tej stronie. FAME MMA 8 rozpocznie się w sobotę 21 listopada o godzinie 19:30. TRANSMISJĘ można nabyć w TYM MIEJSCU! KLIK!