FAME MMA 9 druga konferencja KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? II konferencja przed FAME MMA 9 OGLĄDAJ NA ŻYWO. Stream online II konferencja FAME MMA 9 DZISIAJ 28.02.2021

2021-02-28 17:58 mso
Popek
Autor: FAME MMA Popek vs Stifler na FAME MMA 7

Druga konferencja przed galą FAME MMA 9. Konferencja FAME MMA 9 28.02 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? II konferencja przed FAME MMA 9 OGLĄDAJ NA ŻYWO. Stream online przed II konferencją FAME MMA 28 lutego. Gdzie oglądać konferencję przed FAME MMA 9 DZISIAJ? W niedzielę odbędzie się druga konferencja przed galą FAME MMA 9. Z pewnością będzie gorąco! Takie postaci jak Popek, Kizo, Wardęga, Blonsky czy Kubańczyk gwarantują ogromne emocje. Setki tysięcy fanów zasiądzie przed telewizorami zachwycać się zachowaniem kibicom. FAME MMA 9 druga konferencja KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? II konferencja przed FAME MMA 9 OGLĄDAJ NA ŻYWO. Stream online II konferencja FAME MMA 9.

FAME MMA 9: Druga konferencja przed galą - gdzie oglądać? Kiedy i o której godzinie?

Gale FAME MMA cieszą się coraz większą popularnością, dostarczając fanom freak-fightu sporych emocji. FAME MMA 9 zbliża się wielkimi krokami - wydarzenie zaplanowano na pierwszy weekend marca. Włodarze federacji jak zawsze przed galąpostanowili podgrzać atmosferę i przygotować specjalną konferencję, podczas której największe gwiazdy mają okazję spotkać się w walce na słowa. W pojedynku wieczoru zmierzą się "Popek" oraz "Kizo". Listopadowa gala FAME MMA 8 przyniosła fanom freak-fightu sporo emocji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków była bez wątpienia walka wieczoru, w której zmierzyli się Kacper Błoński i Marcin Dubiel. Teraz "Blonsky" znowu wejdzie do klatki FAME MMA, jednak tym razem jego rywalem będzie Sylwester Wardęga. Jeszcze większą uwagę fanów na gali FAME MMA 9 może przyciągnąć jednak starcie "Popka" z "Kizo". Kilka tygodni po listopadowym wydarzeniu raper potwierdził swój udział na marcowej gali i spora część fanów FAME MMA bardzo chciała zobaczyć go w starciu właśnie z "Popkiem". 6 marca swój debiut w MMA zaliczy również narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, której przyjdzie zmierzyć się z "Zusje". Ponadto fanów freak-fightu czeka również walka o pas, w której zobaczymy Malczyńskiego i "Kubańczyka".

POPEK: STIFLER zaniżył długość swojego PENISA! FAME MMA 7

Konferencja przed galą FAME MMA 9. Gdzie oglądać?

II konferencja przed galą FAME MMA 9 odbędzie się w niedzielę, 28 lutego. Druga konferencja rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja na żywo odbędzie się na oficjalnym kanale YouTube FAME MMA i Facebooku FAME MMA.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze