FAME MMA UK KARTA WALK. KTO walczy na gali FAME MMA UK 14.12.2019? KOLEJNOŚĆ WALK NA FAME MMA UK

2019-11-26 20:02 MSo
FAME MMA UK KARTA WALK
Autor: Instagram FAME MMA UK KARTA WALK

Gala sportów walki FAME MMA UK KARTA WALK. KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK FAME MMA UK walki zawodnicy 14.12.2019. W połowie grudnia odbędzie się pierwsza gala organizacji FAME MMA w Wielkiej Brytanii. Choć jest ona skierowana do tamtejszej publiczcności, to polskich fanów interesować może pojedynek jednego z szefów organizacji, Wojciecha Goli. Kto walczy na FAME MMA UK? Kolejność walk FAME MMA UK. Zawodnicy na gali FAME MMA UK. Kto walczy na gali FAME MMA UK?

KARTA WALK FAME MMA UK. Kolejność walk FAME MMA UK

FAME MMA wychodzi na rynek międzynarodowy! 14 grudnia w Newcastle odbędzie się pierwsza gala FAME MMA UK - ma to być oddzielny twór przeznaczony nie dla tamtejszej Polonii, ale dla odbiorców brytyjskich. Ulitita Arena, która będzie gościć to wyjątkowe wydarzenie może pomieścić ponad 11 tysięcy widzów. Kto ma za zadanie przyciągnąć fanów? Podczas pierwszej konferencji prasowej nie pojawił się Andrew Henderson, który miał walczyć z Joelem "JMX-em" Morrisem. Wówczas do akcji wkroczył właściciel FAME MMA, Wojciech Gola, który rzucił wyzwanie zawodnikowi bez rywala. Po chwili panowie stanęli twarzą w twarz. - Postanowiłem, że bez przygotowania, na ostatnią chwilę wyjdę do oktagonu i zrobię wszystko, by pokonać "JMX-a" - powiedział na swoim kanale na YouTube Gola.

W walce wieczoru pojawią się Scott “Scotty T” Timlin i Stephen “Stevie Bear” Bear. Pierwszy z nich wygrał celebrycką edycję Big Brothera w 2016 roku, a także występował w Geordie Shore i ExOnTheBeach. Bear również występował w licznych brytyjskich show takich jak Celebs Go Dating czy Big Brother. Na gali FAME MMA UK nie zabraknie także walk kobiet. Ashley Marie zmierzy się z Georgią Harrison.

Kto walczy na FAME MMA UK? FAME MMA UK 14.12 KARTA WALK

  • Scott “Scotty T” Timlin – Stephen “Stevie Bear” Bear
  • Mike Fox – Andrew Henderson
  • Joel “JMX” Morris – Wojtek Gola
  • Sam Gowland – Marty McKenna
  • Daniel “Dapper Laughs” O’Reilly – Michael “Harvey” Jr
  • Ashley Marie – Georgia Harrison
  • Ally Law – Harry “Nightscape” Gallagher
  • Casey Barker – Callum Markie
Najnowsze