Mateusz Gamrot

i

Autor: Aleh Cimachaviec / SUPER EXPRESS Mateusz Gamrot

Gamrot - Turner na UFC 285

Gamrot – Turner GDZIE OGLĄDAĆ? UFC 285 Gamrot – Turner TRANSMISJA TV Gamrot – Turner STREAM ONLINE Walka Gamrota w UFC gdzie obejrzeć?

2023-03-04 18:06

Gamrot – Turner GDZIE OGLĄDAĆ? UFC 285 Gamrot – Turner TRANSMISJA TV Gamrot – Turner STREAM ONLINE Walka Gamrota w UFC gdzie obejrzeć? Mateusz Gamrot wróci do oktagonu nieco szybciej, niż się spodziewano. Polak przyjął walkę z Turnerem ledwo dwa tygodnie przed galą UFC 285, więc wykazuje się tutaj sporą odwagą, bo nie miał tak dużo czasu na szczegółowe przygotowania. Potwierdzenie swojej wyższości nad niżej notowanym rywalem może mu jednak tylko pomóc. Gamrot – Turner TV TRANSMISJA Walka Gamrota GDZIE OGLĄDAĆ?.

Gamrot – Turner GDZIE OGLĄDAĆ? UFC 285 Gamrot – Turner TRANSMISJA TV

Mateusz Gamrot w rozmowie z „Super Expressem” wyjawił, że nie zastanawiał się długo nad tym, czy przyjąć walkę, która miała się odbyć tak szybko. – Jestem wojownikiem. Nie mogłem odmówić wyzwania, bo to moje drugie imię. Żeby być szczerym - zajęło mi to parę chwil. Wstałem, przetarłem oczy, zjadłem śniadanie, zobaczyłem jego dwie walki, jak się porusza i powiedziałem, że "jestem" – powiedział „Gamer” w rozmowie z Mateuszem Sobieckim. Walka z Turnerem to szansa na szybkie zapomnienie o porażce w poprzednim starciu.

Gamrot – Turner STREAM ONLINE Walka Gamrota w UFC gdzie obejrzeć?

Po czterech wygranych z rzędu Mateusz Gamrot musiał po raz drugi przełknąć gorycz porażki. Polak wyraźnie przegrał z Beneilem Dariushem, ale jest świadomy, jakie błędy w tej walce, popełnił. Teraz zapowiada, że będzie lepiej. – Zmieniło się moje podejście do walki. Mam 32 lata na karku, ale w ostatniej walce zachowałem się jak małolat. Puściły mi emocje, zabrakło mi zimnej głowy. W tej walce chcę być zupełnie innym zawodnikiem. Nie będę bał się wymieniać ciosów z Turnerem – zdradził w rozmowie z „SE”.

Mateusz Gamrot zmierzy się z Jalinem Turnerem w niedzielę, 5 marca nad ranem polskiego czasu. Polak powinien pojawić się w klatce około godziny 4:00-4:30. TRANSMISJA TV z walki Gamrot – Turner dostępna będzie na Polsat Sport. STREAM ONLINE dostępny będzie na portalu Polsat Box Go. Relacja na żywo na sport.se.pl.

Mateusz Gamrot przed UFC 285: Zachowałem się wtedy jak małolat
Najnowsze