Góra z Gry o Tron chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim

i

Autor: Grafika SE Góra z Gry o Tron chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim

Góra z "Gry o Tron" chce walki z Mariuszem Pudzianowskim [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2021-07-27 18:01

Fani hitowego serialu stacji HBO "Gra o Tron" doskonale znają Thora Bjornssona, który wcielił się w postać "Góry". Oprócz kariery aktorskiej, Islandczyk może pochwalić się również sukcesami w zawodach Strongman, w których przed laty mogliśmy oglądać Mariusza Pudzianowskiego. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą Bjornsson wyznał, że mógłby spróbować swoich sił w walce z legendą polskiego MMA.

Thor Bjornsson dał się poznać fanom na całym świecie przede wszystkim z roli w hitowym serialu HBO "Gra o Tron". Islandczyk zalicza się do grona muskularnych i potężnie zbudowanych osób, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że aktor odnosił również sukcesy w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, podobnie jak Mariusz Pudzianowski i sylwetka "Dominatora" jest mu dobrze znana. - Oczywiście że znam Mariusza Pudzianowskiego. Kiedy ja zaczynałem treningi strongmanów, podziwiałem go. Myślałem, że był, a w sumie to wciąż jest, niesamowitym sportowcem, atletą. Wygrał rywalizację strongmanów 5 razy - więcej niż ktokolwiek inny. Nikt nie zdobył mistrzostwa w tym sporcie 5 razy, więc oczywiście wiem, kim jest, ale nigdy z nim nie rywalizowałem - wyznał Thor Bjornsson w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Zobaczcie całą rozmowę z "Górą" z Gry z Tron w naszym materiale wideo, który znajduje się poniżej! 

Mariusz Pudzianowski szczerze o alkoholu! Chwycił za kufel i wyznał prawdę

Góra chce się bić z Pudzianowskim  

Andrzej Kostyra postanowił zapytać więc, czy Islandczyk rozważyłby wejście do klatki z "Pudzianem". Bjornsson co prawda nie porwałby się na walkę z Mariuszem Pudzianowskim w oktagonie, jednak wskazał inną płaszczyznę, w której chętnie zmierzyłby się z legendą polskiego MMA. - Chyba nie poszedłbym tak daleko jak walka z nim w MMA, bo nie trenuję tego sportu, ale wiem, że Pudzianowski wcześnie zaczął treningi, z tego co pamiętam to w karate i boksie, a teraz koncentruje się na MMA. Tak więc jeśli kiedyś zdecydowałby się na walki w ringu bokserskim, to byłbym w stu procentach za tym pomysłem - skomentował pomysł walki z "Pudzianem" Islandczyk, który jest ambasadorem Reign Total Body Fuel. 

Zobacz także: Mateusz Gamrot po zwycięstwie w Las Vegas w nagrodę poszedł do KASYNA

Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski to legenda polskiego sportu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze