Gwiazda UFC ofiarą zbiorowego GWAŁTU. Przez ten dramat chciała się ZABIĆ

2020-04-09 11:33 MSo
Paige VanZant
Autor: instagram/paigevanzant Paige VanZant

Paige VanZant to jedna z najpiękniejszych gwiazd UFC! Na jej twarzy zawsze widać uśmiech, a pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Niestety, nie zawsze tak było. Na antenie jednego z amerykańskich show opowiedziała o swoim traumatycznym przeżyciu. Gdy była młodsza padła ofiarą zbiorowego gwałtu. Z tego powodu miała myśli samobójcze.

Dzisiaj odnosi wielkie sukcesy, zaraża pozytywną energią i pokazuje, że chcieć to móc. Dziś Paige VanZant to gwiazda UFC, którą na samym Instagramie obserwuje ponad 2,4 miliona użytkowników. Amerykanka w przeszłości miała wielkie problemy, o których opowiedziała w swojej książce i na antenie amerykańskiej telewizji.

Kiedyś faceci ją wykorzystywali. Przy dołku prezentuje WIELKI BIUST i dzierży POTĘŻNY KIJ [ZDJĘCIA]

Gdy miała 14 lat, koledzy mieli ją upić na imprezie, a następnie dokonać zbiorowego gwałtu. Przerażające doświadczenie kompletnie ją zmieniło, które wymusiło zmianę nazwiska i konieczność mierzenia się z potwornymi plotkami, które cały czas spotykały ją w szkole. Okropny pseudonim i żarty, które z niej robiono zniszczyły jej dzieciństwo.

Najpierw NAGIE ZDJĘCIA, teraz TANIEC. Gwiazda UFC znów ROZGRZAŁA fanów [WIDEO]

Paige VanZant przyznała, że miała myśli samobójcze. - Nie widziałam żadnej, innej drogi. Kiedy znajdujesz się w tym miejscu, czujesz tak mocny ból, nie chcesz umrzeć... Po prostu chcesz przestać czuć ból. Nie miałam do kogo zwrócić się o pomoc - otwarcie mówiła w wywiadzie cytowanym przez "The Sun". Nie zdradziła jednak, czy gwałciciele ponieśli jakiekolwiek konsekwencje swoich czynów.

Śliczna jak wiosna ukochana rywala Stocha jest w ciąży! Tak wyobrażacie sobie IDEALNĄ Skandynawkę [ZDJĘCIA]

Zmiana w jej życiu nastąpiła rok później. Mając 15 lat zapisała się na treningi boksu do weterana UFC, Kena Shamrocka - chciała umieć się bronić. Dziś jest gwiazdą największej organizacji MMA na świecie. Do tej pory stoczyła łącznie dwanaście pojedynków, z których wygrała osiem.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze