Gwiazdor FAME MMA stracił fortunę! "Rozpier*****em PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH. Nie żałuję" [WIDEO]

2021-03-31 16:15
Amadeusz Ferrari, FAME MMA
Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Amadeusz Ferrari, FAME MMA

FAME MMA przebojem wdarło się do świata internetu i do głów kibiców sportów walki. Freak-fightowa organizacja wzbudzała na początku dużo kontrowersji, ale z czasem zaczęło przekonywać się do niej coraz więcej osób. Jedną z gwiazd federacji jest Amadeusz Ferrari. Ten w ostatniej rozmowie z "Super Expressem" otwarcie przyznał, że przehulał ok. pół miliona złotych. Teraz zapowiada jednak poważną przemianę. Czy nie okażą się to słowa rzucone na wiatr?

Amadeusz Ferrari wraca do klatki organizacji FAME MMA po ostatniej porażce z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką. Popularny zawodnik na FAME 10 zmierzy się z Mateuszem Gąsiewskim. W rozmowie z "Super Expressem" Ferrari twierdził, że jego rywal jest znany z gry... drzewa w jednej z reklam. - Liście miał poprzyklejane. Puszczali go w przerwach między rundami. Stał tak twardo, zaimponował mi swoją postawą. Jak mam ściąć kogoś, to chociaż chłopa jak dąb - mówił Ferrari, przyznając, że każdy lekceważy jego rywala.

Ten jego zdaniem ma jednak ukrywać, że trenuje znacznie dłużej niż się zarzeka, że to robi. Amadeusz Ferrari z uśmiechem opowiadał o najbliższej walce, ale mina rzedła mu na pytanie o ostatnie miesiące. - Tak szczerze, to rozp....... z pół miliona od walki z Adrianem Polakiem. Nawet więcej. Szalałem jakby miało nie być jutra - przyznawał zawodnik, który nie może pochwalić się imponującym bilansem walk w FAME MMA (1-4). Otwarcie powiedział, że nie żałuje swoich wariactw, skończył z tym i wziął się mocno za treningi.

Kamila Wybrańczyk o walce z Martą Linkiewicz. Gwiazda FAME MMA będzie w szoku [WIDEO]

Gala FAME MMA 10 z walką Amadeusz Ferrari - Mateusz Gąsiewski tylko w systemie PPV na FAMEMMA.tv już 15 maja. Jakie walki jeszcze zobaczymy na gali? Kamila Wybrańczyk zmierzy się z Martą Linkiewicz, a w walce wieczoru Norman Parke podejmie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego.

Cała rozmowa z Amadeuszem Ferrarim do obejrzenia w wideo powyżej oraz na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Amadeusz Ferrari przed FAME MMA 10 | Koloseum
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze