Hype MMA KARTA WALK. Kto walczy na gali Hype MMA KOLEJNOŚĆ WALK. Zawodnicy, karta walk Hype MMA 17.04.2021

2021-04-17 12:52 Mateusz Sobiecki
HYPE MMA - KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?
Autor: Instagram / Hype MMA HYPE MMA

Hype MMA 17.04.2021 KARTA WALK. Gala organizacji FAME MMA, Hype MMA KTO WALCZY NA GALI? Zawodnicy organizacji Hype MMA. Kto walczy na gali Hype MMA? Początek gali Hype MMA WALKI. O której początek Hype MMA? Gala Hype MMA wchodzi na polski rynek walk freak-fightowych. Podczas rywalizacji w pierwszym sezonie zawodnicy powalczą o kontrakt z organizacją FAME MMA. To pierwsza z pięciu eliminacyjnych gal nowego projektu. Podczas historycznej, inauguracyjnej gali dojdzie także do super fightu z udziałem Marcina "Rafonixa" Krasuckiego oraz Mariusza "Hejtera" Słońskiego. KARTA WALK gali Hype MMA? Hype MMA kto walczy?

HYPE MMA - KARTA WALK. Kto walczy na gali HYPE MMA?

Organizacja FAME MMA rozwija się w niesamowitym tempie! Już w maju odbędzie się dziesiąte wydarzenie sygnowane marką największej freak-fightowej organizacji w Europie! Najpierw jednak ruszy zupełnie nowy projekt federacji. Hype MMA to federacja, która ma wypromować nowe gwiazdy dla organizacji FAME MMA. Organizacja opiera się na formule sezonowej. W pierwszym sezonie obejrzymy sześć gal - pięć z nich będzie miało charakter eliminacyjny, a szósta będzie finałem. Po sześć walk będzie miało zadanie eliminacyjne, a dodatkowy superfight zawsze będzie toczył się między gwiazdami FAME MMA. Z 30 zywcięzców z 5 gal eliminacyjnych wybranych zostanie 8 najciekawszych zawodników. Liczyć się będzie nie tylko zdaniem włodarzy i zawodników FAME MMA, ale przede wszystkim głosowanie kibiców. 8 zawodników zmierzy się w walkach finałowych. Dwóch najlepszych zawodników turnieju otrzyma kontrakt na 5 walk w FAME MMA! Dwóch szczęśliwych przegranych także stanie w szranki między sobą, by otrzymać kontrakt w organizacji.

HYPE MMA O KTÓREJ GODZINIE?

W walce wieczoru organizacji HYPE MMA zawodnicy obejrzą superfight Marcina "Rafonixa" Krasuckiego z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Do tego starcia miało dojść już na gali FAME MMA, ale pierwszy z nich zostały wykluczony z walki z powodu kontuzji. Teraz w końcu zmierzą się między sobą! Faworytem jest niższy streamer. "Rafonix" nie stanie jednak przed łatwym wyzwaniem. Słoński po porażce chce dopisać sobie wygraną!

HYPE MMA 1 KARTA WALK. Zawodnicy gali HYPE MMA

  • Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński - superfight gwiazd FAME MMA
  • Adam "Adix" Woźnicki vs Paweł "Pavlloo" Szwed
  • Patryk "Taksi ZRT" Malinowski vs Władysław "Władek" Zijajew
  • Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski vs Albert "Bercik" Ghambaryan
  • Jakub "Bary" Barczyk vs Damian "Kalbar" Kalbarczyk
  • Jakub "Kuba Trenuje" Droździel vs Krystian "Krissu" Bartocha
  • Norbert "One Norbi" Krasnodębski vs Oskar "Blecki" Lesiak 
Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze