HYPE MMA PPV CENA. Gdzie oglądać HYPE MMA TRANSMISJA PPV. HYPE MMA jak kupić PPV. HYPE MMA PPV ile kosztuje?

2021-04-16 18:37 Piotr Mika
HYPE MMA
Autor: Twitter / @hypemmatv HYPE MMA

HYPE MMA PPV CENA. Gdzie oglądać HYPE MMA TRANSMISJA PPV. HYPE MMA jak kupić PPV. HYPE MMA PPV ile kosztuje? HYPE MMA GDZIE KUPIĆ PPV do HYPE MMA? Już 17 kwietnia rusza nowy projekt stworzony przez organizację FAME MMA! Cykl gal HYPE MMA ma wyłonić nowych, interesujących zawodników z grona mniej znanych postaci z social mediów. Na HYPE MMA, oprócz młodych twórców, wystąpią także bardziej znani zawodnicy, którzy zmierzą się w konwencji „Super Fight”. HYPE MMA PPV CENA GDZIE KUPIĆ?

HYPE MMA PPV CENA. Gdzie oglądać HYPE MMA PPV jak kupić?

HYPE MMA to całkiem nowy projekt stworzony przez włodarzy FAME MMA, którzy chcą nie tylko zestawiać ze sobą szeroko rozpoznawalnych celebrytów i ludzi show-biznesu, ale dać szansę także tym mniej popularnym. HYPE MMA to system rozgrywek stworzony właśnie dla młodych twórców, spośród których federacja FAME MMA chce wyłowić utalentowanych zawodników. Dzięki walkom w nowym projekcie będą mieli oni szansę zaistnieć na dużej scenie, a dla najlepszych władze freak-fightowej organizacji przygotowują specjalną nagrodę – kontrakt na pięć walk w zyskującym coraz większy rozgłos FAME MMA. Dla fanów tej federacji organizatorzy przygotowali nie tylko starcia mniej znanych postaci, ale również „Super Fighty”, w których mierzyć się będą zawodnicy znani szerszej publiczności. Na pierwszej gali HYPE MMA w walce wieczoru zobaczymy starcie Marcina "Rafonixa" Krasuckiego z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Kolejną znaną osobistością, która zaszczyci galę HYPE MMA, będzie Sylwester Wardęga, który wystąpi na niej w roli Game Mastera.

HYPE MMA PPV GDZIE KUPIĆ? Jak oglądać HYPE MMA PPV?

Gala HYPE MMA odbędzie się już w sobotę, 17 kwietnia, a początek gali zaplanowano na godzinę 19:30. TRANSMISJA z HYPE MMA dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Jej koszt zaczyna się od 10,99 zł. PPV można wykupić na stronie hypemma.tv. Fani, którzy zakupili dostęp do FAME MMA 9 lub FAME MMA 10, otrzymają bezpłatny dostęp do gali HYPE MMA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze