Jan Błachowicz chciałby walczyć z Władimirem Putinem! Nie ma wątpliwości, powiedział o wszystkim fanom

2022-05-11 22:41
Jan Błachowicz
Autor: Tomasz Radzik/SE Jan Błachowicz

Jan Błachowicz postanowił powiedzieć o swoim wymarzonym rywalu w trakcie specjalnej sesji Q&A ze swoimi fanami. Popularny zawodnik UFC zdradził, że mógłby spróbować swoich sił w trakcie pojedynku z prezydentem Federacji Rosyjskiej - Władimirem Putinem! Takiego wyznania ze strony polskiego mistrza nie można było się spodziewać.

Jan Błachowicz zadziwił swoich widzów na mediach społecznościowych! Polski wojownik znany z występów w UFC, postanowił powiedzieć w specjalnej sesji z fanami, kto byłby jego upragnionym rywalem w pojedynku. Okazuje się, że Polak bardzo chętnie sprawdziłby się w pojedynku z... Władimirem Putinem! Jak sam mówi, chciałby prezydentowi Rosji pokazać to, "co chce pokazać mu cały świat".

Na jaw wyszła nieznana prawda o Lukasie Podolskim. Tego nie wiedzieli nawet najwięksi fani, zdjęcie potwierdza wszystko

Jan Błachowicz chciałby walczyć z Władimirem Putinem! Wojownik nie ma wątpliwości

Jan Błachowicz postanowił powiedzieć w sesji Q&A, że chciałby spróbować swoich sił w ringu z prezydentem Federacji Rosyjskiej. Jak sam mówi, miałby do przekazania Rosjaninowi wiadomość od całego świata i pokazać autorowi rosyjskiej agresji na Ukrainę, gdzie jest jego miejsce. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości, gdyby doszło do takiego starcia, byłoby ono wyjątkowo mocne.

- Władimir Putin. Pokazałbym mu to, co cały świat chciałby mu pokazać. Zobaczyłby, gdzie jest jego miejsce - powiedział Jan Błachowicz w specjalnej sesji Q&A ze swoimi fanami.

Wielki gest Igi Świątek. Wszyscy spojrzeli na jej głowę i zobaczyli coś niesamowitego, zdjęcia Polki obiegły świat

Aby zobaczyć, jakim wykształceniem może pochwalić się Jan Błachowicz, przejdź do galerii poniżej.

Błachowicz wraca do walki. Prosi aby tego mu życzyć 

W trakcie rozmowy z "Super Expressem" Jan Błachowicz powiedział, że życzy sobie, aby fani życzyli mu udanego powrotu i szczęścia. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości (DALSZĄ CZĘŚĆ WYWIADU JANA BŁACHOWICZA Z "SUPER EXPRESSEM" ZNAJDZIESZ TUTAJ)

- Szczęścia. Jak to się mówi w kawale, na Titanicu wszyscy byli piękni, zdrowi i bogaci, tylko szczęścia nie mieli. - powiedział Jan Błachowicz.

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze