Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce. PĘKA jej głowa i bierze mnóstwo tabletek [ZDJĘCIE]

2020-03-25 9:14 JWa
Joanna Jędrzejczyk
Autor: GETTY IMAGES Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk 7 marca stoczyła na gali UFC brutalną walkę z Weili Zhang. Polka nie zdołała wygrać, ale zostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Niestety, starcie przypłaciła ogromną opuchlizną na twarzy. Jeszcze w oktagonie wyglądało to bardzo źle. Teraz, gdy od walki minęło trochę czasu, pokazała znowu swoją twarz. Jednocześnie przyznała, że towarzyszy jej piekielny ból głowy.

Joanna Jędrzejczyk i Weili Zhang dały prawdziwy popis na gali UFC 248. Wielu ekspertów uważa, że zawodniczki stworzyły najlepszą w historii MMA walkę. Polka niestety minimalnie przegrała po niejednogłośnej decyzji sędziów. JJ po starciu miała ogromne obrażenia twarzy. Mocno spuchła, a zdjęcia szybko obiegły cały świat i były szeroko komentowane. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie doszło do poważniejszych uszkodzeń. Jak pokazało najnowsze zdjęcie opublikowane przez Polkę, twarz wygląda już zdecydowanie lepiej, a potężny krwiak już zszedł.

Niestety, gdy minął ból twarzy, pojawiła się kolejna dolegliwość. W swoim wpisie na Facebooku Joanna Jędrzejczyk poinformowała, że zmaga się teraz z potwornym bólem głowy. "Nie wiem jak Wy, ale ja od wczorajszej nocy walczę z okropnym bólem głowy. Rzadko kiedy biorę tabletki, ale jestem już po 6" - czytamy na portalu społecznościowym.

Joanna Jędrzejczyk szukała przyczyn swoich dolegliwości. "Chyba mamy dzisiaj niekorzystne ciśnienie. Jak Wasze główki? Udało mi się dzisiaj ogarnąć całe mieszkanko, a teraz lecę po podstawowe zakupy i tym samym zaczerpnąć świeżego powietrza. Bądźcie bezpieczni!" - opisała w dalszej części posta wojowniczka z Olsztyna.

FAME MMA wygra z KORONAWIRUSEM? Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze