Zobacz zdjęcia

Joanna Jędrzejczyk wróciła z wakacji w Turcji i w pochmurnej Polsce poczuła lato. Odsłoniła brzuch w Warszawie

2023-03-26 16:38

Joanna Jędrzejczyk z szerokim uśmiechem na twarzy wróciła z wakacji w Turcji, gdzie przebywała w Stambule. W pochmurnej Polsce wciąż czuła gorący, nadmorski klimat. Była mistrzyni organizacji UFC prosto z lotniska pojechała do studia Dzień Dobry TVN. Po stolicy wędrowała z odsłoniętym brzuchem i charakterystycznym szerokim uśmiechem na twarzy.

Joanna Jędrzejczyk jest sportową emerytką, ale wciąż bardzo aktywnie spędza swoje życie. Nie tylko wciąż trenuje czy pomaga polskim zawodnikom w rozmowach i promocji w UFC, ale także sama trenuje. Ostatnio była w Stanach Zjednoczonych, gdzie trenowała w klubie, z którym była związana od lat - American Top Team. Teraz była mistrzyni UFC wybrała się na krótki wypad do Turcji. Joanna Jędrzejczyk w mediach społecznościowych relacjonowała swój wyjazd do Stambułu.

Joanna Jędrzejczyk wróciła z Turcji. W Warszawie wciąż czuła tureckie upały

Joanna Jędrzejczyk wylądowała w Warszawie w niedzielę rano. Była mistrzyni UFC prosto z lotniska, jeszcze z walizką w ręku wybrała się do studia Dzień Dobry TVN w centrum Warszawy. Tam opowiadała o swoim życiu, które "obserwują miliony".

Pudzianowski przesadził z trash-talkiem do Szpilki?! Obrzydliwa obietnica. "Zgwałcę cię sportowo"

Po zakończonym programie "JJ" wyszła ze studia z szerokim uśmiechem na twarzy. Trudno było nie zauważyć, że Jędrzejczyk w zachmurzonej i rozpadanej Polsce wciąż czuła wysokie temperatury z Turcji. Zawodniczka MMA pojawiła się w Warszawie w białej koszulce, która odsłaniała brzuch. Nawet kapryśna pogoda nie była w stanie popsuć jej humoru.

Zobacz zdjęcia Joanny Jędrzejczyk w galerii poniżej. Szeroki uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Joanna Jędrzejczyk - osiągnięcia w UFC

Joanna Jędrzejczyk to jedna z największych polskich gwiazd w organizacji UFC. Stoczyła 21 pojedynków w MMA, z których wygrała aż szesnaście. Dwukrotnie przegrywała z Weili Zhang, dwukrotnie lepsza od niej była Rose Namajunas, przegrała też z Walentiną Szewczenko (mistrzynią wyższej kategorii wagowej).

Zdobyła pas w wadze słomkowej w marcu 2015 roku w starciu z Carlą Esparzą. Broniła pasa pięciokrotnie.

QUIZ: Czy rozpoznasz polskich mistrzów świata?

Pytanie 1 z 12
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze