Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Ta wiadomość ją wzruszyła!

Kamila Wybrańczyk uratowała swoją fankę! Kobieta nie mogła powstrzymać radości, ukochana Szpilki musiała jej odpowiedzieć

2022-09-26 17:40

Kamila Wybrańczyk postanowiła pochwalić się wiadomością, którą otrzymała od swojej fanki! Ukochana Artura Szpilki, która ostatnimi czasy pokazuje się w walkach freak-fightowych, pokazała na swoich mediach społecznościowych, nie mogła ukryć radości z otrzymanej informacji. Okazuje się, że gwiazda i jej aktywność odnoszą wielkie sukcesy.

Kamila Wybrańczyk postanowiła pochwalić sie wiadomością, którą otrzymała od swojej fanki. Okazuje się, że narzeczona Artura Szpilki, znana z występów w federacjach freak-fightowych bardzo pomogła jednej z miłośniczek, o czym przekonała się, otrzymując od niej poruszającą wiadomość. Te słowa mówią wszystko, narzeczona byłego pięściarza nie mogła powstrzymać radości.

Niewiarygodne, jak wygląda syn Andrzeja Gołoty. Ten szczegół przykuwa uwagę, fala komentarzy

Kamila Wybrańczyk dostała poruszającą wiadomość od fanki. Wszystko przez jej zajęcie! 

O ile Kamila Wybrańczyk znana opinii publicznej jest głównie z walk w federacjach freak-fightowych i ze swojego związku z Arturem Szpilką, o tyle nie można zapomnieć o biznesowych przedsięwzięciach, których podejmuje się gwiazda. Jednym z nich jest prowadzenie własnej marki kosmetyków, które cieszą się dość dużym powodzeniem. Jak dużym? O tym mogliśmy przekonać się, czytając wiadomość, którą Wybrańczyk dostała od swojej fanki, gdzie miłośniczka influencerki stwierdziła, że jej produkt jej niesamowicie pomógł. Ta wiadomość niezwykle poruszyła ukochaną byłego boksera.

Czesław Michniewicz bezlitośnie wypunktowany po meczu z Walią! Tomasz Ćwiąkała nie gryzł się w język, mocne podsumowanie gry Polaków

 Aby zobaczyć zdjęcia na których Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi, przejdź do galerii poniżej.

Kamila Wybrańczyk ocaliła fankę. Wszystko przez jej produkt!

Okazuje się, że tworzony i promowany przez Wybrańczyk szampon pozwolił jej fance uratować swoje włosy. Wybrańczyk nie ukrywa dumy i udostępniła rozmowę na swoich mediach społecznościowych.

- Hej, Kamila uratowałaś mi włosy (po 3 ciążach miałam straszne, zniszczone i wypadające włosy). Teraz po paru myciach szamponem Endrofina i nałożeniu odżywki tak, jak jest napisane, z tyłu są lśniące, proste, nie kruszą się. Dziękuje!

- Bardzo się cieszę, jak czytam takie wiadomości - odpisała Wybrańczyk.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: instagram.com/kamiszkolandia
Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze