Kamila Wybrańczyk vs. Marta Linkiewicz: emocje i wyrównana walka, Linkiewicz minimalnie lepsza [FAME MMA 10 WYNIKI]

2021-05-15 23:23 Mateusz Wysokiński
Linkiewicz Wybrańczyk
Autor: instagram/famemma

Kamila Wybrańczyk mierzyła się dziś z Martą Linkiewicz w Fame MMA 10 w ramach walki o pas kobiet. Panie zapowiadały wielkie widowisko dzisiejszego wieczoru, a wśród wypowiedzi Linkiewicz i ukochanej Artura Szpilki nie udało się nie wyczuć pewności siebie. Ostatecznie, w starciu wielkich rywalek, górą była Marta Linkiewicz. Panie bardzo gratulowały sobie po skończonej walce, która była bardzo wyrównana.

Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk miały dziś stworzyć jedno z największych wydarzeń wieczoru. Fani, którzy od rana czekali na starcie między patoinfluencerką a narzeczoną Artura Szpilki nie mogli być zawiedzeni. Panie stoczyły pasjonującą walkę o pas kobiet i były prawdziwymi ozdobami dzisiejszego wieczoru. Linkiewicz od początku walki prezentowała się bardzo dobrze, ale także nie można było odebrać klasy Wybrańczyk, która starała się dawać jak najlepszy pokaz klasy. W pewnym momencie to Linkiewicz oddała potężny cios na głowę Wybrańczyk i zdaniem ekspertów, mogła tym ciosem ustawić pierwszą rundę. Druga runda była bardzo wyrównana, jednak z lekką przewagą ze strony Linkimaster. Wybrańczyk próbowała swoich sił, jednak Linkiewicz bardzo dobrze się broniła. Po wyrównanym pojedynku i niejednogłośnej decyzji sędziów zwyciężyła Linkiewicz.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze