Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

nie wytrzymała

Kamila Wybrańczyk zobaczyła post o 500+ i nie wytrzymała! Mocna wypowiedź. Narzeczona Szpilki miała tylko jedno do powiedzenia

2023-06-15 18:03

Temat programów socjalnych od dawna wzbudza w Polsce dyskusje oraz skrajne emocje, szczególnie u osób, które ciężko pracują na swój sukces. Nie inaczej jest w przypadku Kamili Wybrańczyk, która z powodzeniem prowadzi swoje firmy i doskonale wie, jak trudno osiągnąć w Polsce sukces oraz zarobić godziwe pieniądze. Dlatego po przeczytaniu pewnego wpisu traktującego o programie "500+" postanowiła wyrazić swoje mocne zdanie.

Pomimo tego, że Kamila Wybrańczyk swoje życie spędza u boku Artura Szpilki, "Kamiszka" sama pracuje na swój sukces. Najważniejszym przedsięwzięciem w zawodowym życiu Wybrańczyk jest jej firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków. Ponadto "Kamiszka" jeszcze niedawno prowadziła inny biznes w branży wysokoprocentowych napojów alkoholowych, a także walczyła dla federacji FAME MMA oraz HIGH League. Ciężko pracująca Wybrańczyk postanowiła więc wyrazić swoje zdanie po tym, jak przeczytała pewien post skupiający się na programach socjalnych i zapomogach. 

Kamila Wybrańczyk przeczytała post o 500+ i wypaliła! Mocna reakcja "Kamiszki"

To nie pierwszy raz, kiedy Kamila Wybrańczyk miała okazję skomentować programy socjalne z "500+" na czele. Tym razem pewna internautka postanowiła podliczyć, ile ona oraz jej partner otrzymują miesięcznie od państwa, co wywołało mocną reakcję Wybrańczyk. Wszystko przez obawę internautki o konieczność oddania części pieniędzy w podatkach w przypadku waloryzacji "500+" do wyższej kwoty.

Kamila Wybrańczyk zobaczyła post o 500+ i nie wytrzymała! Mocna wypowiedź, Narzeczonej Szpilki miała tylko jedno do powiedzenia

- Do roboty nieroby!! - skomentowała krótko i dosadnie wpis Kamila Wybrańczyk krytycznie oceniając postawę internautki oraz wysokość świadczeń, jakie ta dostaje od państwa każdego miesiąca. Do tego "Kamiszka" dodała również wymiotującą emotikonę jasno dając do zrozumienia, co myśli o sprawie. 

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Kamiszka - Staśko?
Kamila Wybrańczyk mocno skomentowała post o 500+

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia screen Kamila Wybrańczyk mocno skomentowała post o 500+
Najnowsze