FAME MMA 7: Kiedy odbędzie się gala?

2020-03-29 11:54 MC
FAME MMA
Autor: Piotr Hukalo/East News FAME MMA

Gala FAME MMA 6 przeszła do historii. Kiedy możemy spodziewać się kolejnego wydarzenia? Już podczas drugiej konferencji przed FAME MMA 6 jeden z najważniejszych ludzi w federacji Wojtek Gola zabrał głos w tej sprawie. W związku z epidemią koronawirusa na galę FAME MMA 7 trzeba będzie poczekać dłużej...

Koronawirus storpedował wiele wydarzeń sportowych, między innymi gale takich organizacji jak UFC, KSW czy FEN. Włodarze FAME MMA zrobili wszystko, co było w ich mocy, by gala z numerem "sześć" odbyła się w terminie. Oczywiście z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i bez publiczności. Dzięki temu każdy, kto wykupił transmisję, mógł obejrzeć bardzo zacięty pojedynek Marty "Linkimaster" Linkiewicz z "Zusje" czy spektakularny nokaut Piotra "Bestii" Piechowiaka na Marcinie Najmanie.

FAME MMA 6: Kto wygrał? Wyniki wszystkich walk

W trakcie drugiej konferencji przed FAME MMA 6 pojawił się wątek kolejnej gali. W pewnym momencie padło pytanie, czy jeden z włodarzy Wojtek Gola będzie częściej występował jako zawodnik?

- Na pewno teraz chciałem sobie zrobić przerwę. Na dzień dzisiejszy sytuacja na świecie jest taka, że będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa między tą a kolejną galą. Cieszę się, że jesteśmy w ogóle w stanie galę zorganizować, to jest coś wielkiego - powiedział Gola, który na FAME MMA 6 pokonał przez techniczny nokaut Marcina "Rafonixa" Krasuckiego.

Trochę światła na termin FAME MMA 7 rzucił także "Rafonix", gdy został został zapytany o swoje ewentualne starcie z Dawidem Malczyńskim. - Z tego co wiem taka walka miałaby się odbyć w maju, ale event jest przełożony. Eventy majowe chyba są w październiku, nie chcę się wypowiadać za włodarzy - odpowiedział.

Najnowsze