Kim jest Damian "Stifler" Zduńczyk, zawodnik FAME MMA?

2020-09-03 15:13 MSo
Damian Stifler Zduńczyk
Autor: YouTube/FAME MMA Damian "Stifler" Zduńczyk

Kim jest Damian "Stifler" Zduńczyk, zawodnik organizacji FAME MMA? Wielkimi krokami zbliża się siódma gala organizacji FAME MMA. W walce wieczoru w Łodzi fanów czeka arcyciekawy powrót Pawła "Popka" Mikołajuwa, który wejdzie do klatki z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. Choć gwiazda Warsaw Shore jest skazywana na porażkę, to z pewnością stać "Stiflera" na sprawienie sporej niespodzianki! Kim jest Damian "Stifler" Zduńczyk zawodnik FAME MMA i rywal "Popka"?

Kim jest Damian "Stifler" Zduńczyk, zawodnik FAME MMA 7?

Już jutro w Łodzi odbędzie się siódma gala organizacji FAME MMA! Do klatki wchodzą najpopularniejsi celebryci z Polski. Wrześniowe wydarzenie będzie miało niezwykle elektryzującą walkę wieczoru - kontrowersyjny raper Paweł "Popek" Mikołajuw podejmie debiutującego w ringu Damiana "Stiflera" Zduńczyka! Gwiazdor znany z programu "Warsaw Shore" zdecydował się na niecodzienne metody poprawy swojej kondycji. - Nie masturbuję się, nie uprawiam seksu i jest mega różnica - mówił "Stifler" .

"Stifler" sporą część pieniędzy, którą otrzyma za walkę przeznaczy na szczytne cele. - Pieniądze, które dostanę za starcie z Popkiem zamierzam zainwestować i mam już na to plan. Inne przychody, jak te ze sprzedaży PPV, idą na schronisko. Reklamy też przeznaczę na cele charytatywne - kończy Zduńczyk. Nie jest to przypadkowe zachowanie! "Stifler" jest wielkim fanem zwierząt, sam ma psy i aktywnie angażuje się w akcje pomocowe psom czy schroniskom.

Koloseum wywiad - Damian Zduńczyk "Stifler"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Damian "Stifler" Zduńczyk był przez długi czas gwiazdą "Warsaw Shore", ale jak przyznał w rozmowie z "Super Expressem" ten rozdział został już przez niego zakończony. Obecnie może być kojarzony przez swoją działalność w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go ponad 440 tysięcy osób. Ostatnio zaangażował się też w YouTube'owy projekt "SQUAD", który prowadzi razem z jednym z szefów FAME MMA, Wojtkiem Golą i ekipą znajomych.

Jednym ze znaków rozpoznawczych są liczne tatuaże. Najgłośniejszą sprawą, było wytatuowanie sobie na udzie... 42-centymetrowego penisa. Obok nietypowego tatuażu znalazł się też napis "Come to daddy".

Najnowsze